На Київщині відремонтують дві лікарні – дорослу та дитячу
На Київщині запланували реконструкцію двох обласних лікарень – дорослої та дитячої. Наразі по проєктам обласної дитячої лікарні проводяться публічні торги на розробку проєктно-кошторисної документації. Про це сьогодні, 16 грудня, розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
«Упродовж цього року ми модернізували приймальні відділення в наших опорних медзакладах, а також будували нові сільські амбулаторії. Таким чином ми посилили медичну мережу по області. Наступного року зробимо її ефективнішою ще більше, адже реконструюємо наші обласні лікарні – і дорослу, і дитячу. Саме туди потрапляють важкі пацієнти з усього регіону. І умови для людей там мають бути на найвищому рівні», – прокоментував Василь Володін.
Відтак у обласній клінічній лікарні, що розташовується у Києві, передбачається реконструкція та капітальний ремонт дев’яти корпусів. А в обласній дитячій лікарні в Боярці – восьми корпусів.
Роботи будуть виконуватись в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво.








Всього комментарів: 0