У Бучі працює пошта Святого Миколая
У Бучі на Київській площі запрацювала пошта Святого Миколая. Про це повідомили у пресслужбі Бучанської районної ради.
«Скринька «приймає» листи від дітей: школярі і дошкільнята змінили звичні «маршрути», аби чаклун вже мав можливість знайомитися з роботами. Листи він чекає у своїй святковій резиденції до 12 години 19 грудня. О 15.30 – на всіх учасників чекає церемонія нагородження. Поспішайте долучитися: Святкий Миколай чекає на роботи!» – йдеться у повідомленні.








Всього комментарів: 0