Перший пішов: в Україні виявили штам “Омікрон”
В Україні виявили перший штам «Омікрон». Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook.
Як стало відомо вночі в Центр громадського здоров’я України за результатами повногеномного секвенування виявлено штам Omicron (B.1.1.529-like). «Особа, яка виявилась інфікованою цим штамом коронавірусу, повернулася з Об’єднаних Арабських Еміратів, де мала контакт з хворими на COVID-19. Пацієнт продовжує перебувати на лікуванні», – написав Віктор Ляшко. Також, зараз проводиться епідеміологічне розслідування вказаного випадку і додаткове обстеження контактних осіб. Міністр охорони здоров’я закликає всіх громадян вакцинуватися та дотримуватися протиепідемічних норм та правил.
«За можливості, уникайте поїздок закордон у регіони, де циркуляція штаму “Omicron” домінує», – підкреслив міністр.








Всього комментарів: 0