На Київщині взялися за відродження хокею, у планах – створення «дорослої» команди
На Київщині з’явиться хокейна команда з дорослими учасниками. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
«Хочу повідомити ще одну новину: ми створюємо на Київщині дорослу хокейну команду. Якщо відроджувати хокейний спорт, то робити все на найвищому рівні! А для цього якраз нам не вистачає дорослих професійних гравців. Тож будемо докладати зусиль, щоб всі ініціативи реалізувати та зробити Київщину центром хокейного життя України», – зауважив він.








Всього комментарів: 0