У Києві створюють штаб тероборони, йде набір резервістів
У Києві міський голова Віталій Кличко провів нараду із представниками силових та військових відомств. Обговорювалися дії міських служб за умов загрози безпеці. Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Заяви та загрози Росії, накопичення військ агресора на межах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, і до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовано координацію та дії всіх служб та структурних підрозділів, – заявив Віталій Кличко.
Він зазначив, що від безпеки у столиці багато в чому залежить стабільна ситуація у країні.
За словами заступника голови КМДА Андрія Крищенка, Київ створює штаб територіальної оборони.
Система тероборони Києва має бути розгорнута найближчим часом. У січні планується провести командно-штабне навчання територіальної оборони столиці.
Триває набір резервістів до бригади територіальної оборони Києва.
Джерело: socportal.info








Всього комментарів: 0