У Канаді отримали найвищу державну нагороду три професори українського походження
Три канадські професори українського походження отримали Орден Канади – найвищу державну відзнаку Канади, якою нагороджують громадян країни за виняткові заслуги перед канадським суспільством і людством
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це оголосили в офісі генерал-губернатора Канади.
Так, першого ступеню відзнаки був удостоєний професор Роман Петришин «за лідерство у розвитку багатокультурності в Канаді» та професорка Гелен Полатайко «за значний прогрес у розумінні розвиткових координаційних розладів у дітей».
Водночас професор Едвард Ратушний з Оттави отримав Орден Канади другого ступеня за «внесок у розвиток адміністративного права».
Президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій привітала трьох науковців, зазначивши, що їх «відданість державній службі та покращенню життів канадців є прикладом для наслідування».
Джерело: rubryka.com








Всього комментарів: 0