Минулої доби в Ірпінській МТГ виявили 1 ковід-хворого
16 січня 2022 року в Ірпінській МТГ підтвердили 1 випадок захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної державної адміністрації.
За даними відомства, за минулу добу в Бучанському районі захворіло 27 осіб, у т.ч. 5 дітей
Зокрема, ситуація така: Бородянська ОТГ – 1 (с. Пилиповичі), Гостомельська ОТГ – 1 ( с.Горенка ), Ірпінська МТГ – 1 (с. Козинці), Білогородська ОТГ – 6, з них 1 дитина (с. Святопетрівське – 4 (з них 1 дитина), с. Білогородка – 2), Вишнева ОТГ – 3, з них 1 дитина (м. Вишневе), Борщагівська ОТГ – 9 (с. Софіївська Борщагівка – 8, с. Чайки – 1), Дмитрівська ОТГ – 3, з них 1 дитина (с. Бузова – 1 (дитина), с. Дмитрівка – 1, с. Шпитьки – 1), Пісківська ОТГ – 3 (с. Пісківка).
Як зазначається, загалом у Київській області захворіло 132 осіб, серед них 15 дітей. За добу 13 хворих госпіталізовано, 119 осіб перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. За добу одужали 46 осіб , у тому числі 6 дітей. У Бучанському районі одужало 23 осіб, з них 3 дітей.
За добу повідомлення про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 не надходили.








Всього комментарів: 0