В Ірпені відбудеться Чемпіонат з волейболу
З 29 січня по 13 лютого в Ірпені пройде XIV міський чемпіонат з волейболу. Учасники будуть змагатися за Кубок тренера Г. М. Славинського. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Як зазначається, змагання пройдуть у спорткомплексі Ірпінської ДЮСШ, учасників поділять на три Ліги: вищу, аматорську та дитячу.
Відкриття – 29 січня о 09:00.








Всього комментарів: 0