Ірпінчанка перемогла на Всеукраїнських змаганнях шаблисток
Ірпінчанка перемогла на Всеукраїнських змаганнях шаблисток, який проходив у Києві. Про це повідомив президент Ірпінського фехтувального клубу Сергій Шапошников на своїй сторінці у Facebook.
Марічка Колеснікова виступала у віковій категорії 2011 р. н та молодше, здобула бронзову нагороду.
Інші вихованці клубу – Аліса Амборцумова виборола 7 місце, Олександра Коссе виборола 8 місце, Стефанія Іванишина виборола 13 місце, Віталій Гавриленко виборов 15 місце, Іван Корженевський виборов 23 місце.








Всього комментарів: 0