Олександр Маркушин поспілкувався з жителями Ірпеня (відео)
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин поспілкувався з жителями Ірпеня. Про це повідомив очільник міста на своїй сторінці у Facebook – відео.
«Мав честь і радість сьогодні поспілкуватися з ірпінцями. У більшості настрій бойовий та оптимістичний. Як і у мене. Дякую кожному, хто вірить у наших захисників, у рідне місто і у вільну незалежну соборну Україну! За нами перемога», – написав Маркушин – відео.








Всього комментарів: 0