Укрзалізниця евакуювала вже понад 2 млн осіб
За 15 днів війни Укрзалізниця евакуювала вже понад 2 млн осіб. З них 226 тисяч – за кордон. Найбільше пасажирів було евакуйовано з Києва та Харкова, які перебувають під постійним бомбардуванням ворога. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.
Як повідомляється, найпопулярніший міжнародний залізничний маршрут – до Польщі.
«Укрзалізниця продовжує подальшу евакуацію мирного населення та разом зі ЗСУ наближає Україну до перемоги», – зазначили у пресслужбі.
В компанії розповіли, що вже розробляють план перевезення населення додому після закінчення бойових дій.








Всього комментарів: 0