Жителям Ірпеня, що залишилися у місті, доставили продукти
Попри велику кількість ірпінчан, що евакуювалися із міста, в Ірпені залишилися мешканці і сьогодні їм доставили продукти. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй Фейсбук-сторінці.
«Розвозили сьогодні з хлопцями продукти і ліки ірпінцям, які залишилися в рідному місті. Просили всім передати великий привіт!», – написав він.








Всього комментарів: 0