Ірина Коляденко: я залишалася у місті до останнього, але тепер немає іншого виходу
Олімпійська чемпіонка, борчиня та Почесна громадянка Ірпеня Ірина Коляденко розповіла, що в місті залишалася до останнього, але тепер іншого виходу немає і потрібно виїхати. Про це спортсменка написала на своїй сторінці у Facebook.
«Я була в Ірпіні до останнього, я не могла так просто покинути свій дім. Але мене змусили. російські орки, ракети, танки! Але я вірю в наших хлопців, ЗСУ, територіальна оборона, лікарі, волонтери та всі люди які залишилися захищати наше місто та нашу Україну. Я знаю що ми повернемось в наш рідний Ірпінь, де буде тихо. А інфраструктуру відбудуємо», – зазначила Коляденко.
Отримуйте ще більше цікавих та оперативних новин – підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook та на Telegram-канал.








Всього комментарів: 0