«Ірпіньводоканал» відновлює водопостачання у Бучі
«Ірпіньводоканал» відновлює подачу води у систему по всьому місту у Бучі. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.
«Шановні мешканці м. Буча, сьогодні з 9:00, КП «Ірпіньводоканал», починає подачу води в систему по всьому місту. Ви повинні розуміти, що напір води наразі буде маленький але це тільки початок, надалі все буде на краще», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Ірпені працює точка розливу питної води.
Раніше ми писали, що ірпінському мікрорайоні СМУ працюватиме склад гуманітарної допомоги.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0