Ірпінь отримав автомобіль Ford Range (відео)
Ірпінь отримав допомогу автомобіль Ford Range який передали комунальному підприємстві «Управління благоустрою міста». Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин – відео.
«Щойно директор ТОВ «Завод «Енергія» Вадим Болейко передав нашим комунальникам із КП «Контроль благоустрою міста» авто Форд Рейнджер. Щиро дякуємо за такий корисний подарунок місту»,- зазначив очільник міста.
Термінові і важливі повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0