Ірпінці просять встановити “лежачі поліцейські” на Університетській
20 лютого на сайті Єдиної системи електронних петицій з’явилася петиція з проханням встановити засоби підвищення безпеки на вул. Університетській.
“З метою безпеки пішоходів прошу встановити обмежувальні швидкість пристрої біля кожного пішоходного переходу, як регульованого так і нерегульованого, на відрізку від кладовища до світлофору наприкінці центрального парку. Також прошу навести лад с розміткою та дорожніми знаками, встановити паркани вдовж узбіччя.
На цьому відрізку дороги регулярно трапляються дорожньо -транспортни пригоди, нажаль часто зі смертю пішоходів. Найчастіше це пов’язано з перевищенням швидкості руху водіїв, яки мчать зі сторони Києва.” – йдеться в петиції.
Підтримати петицію можна ТУТ.








Всього комментарів: 0