fbpx
Ukraine

В метро на станції Академмістечко запустили 4G

Thursday, 05 March 2020 | 17:43

З 5 березня 2020 року три мобільні оператори почали надавати послуги 4G зв’язку на станції київського метрополітену “Академмістечко”.

Про це йдеться в спільному пресрелізі мобільних операторів.

Зазначається, що це перша станція столичної “підземки”, де став доступний швидкісний мобільний інтернет.

Запуск 4G на цій станції став можливим завдяки раніше укладеному договору сервітуту між операторами і КП “Київжитлоспецексплуатація”.

В рамках цього договору оператори мають право модернізації частини обладнання, встановленого на станції Академмістечко, до стандарту 4G.

“Всі три мобільні оператори об’єднали зусилля, щоб запустити довгоочікуваний 4G інтернет якомога швидше на першій станції київського метро. І все, що нам необхідно для запуску на інших станціях – відповідне рішення депутатів Київради”, – коментує запуск Олександр Комаров, президент “Київстар”.

“Vodafone запустив 4G в Харківському метро ще в жовтні 2018 року. У перші дні після запуску добовий трафік підскочив майже втричі … Технічне рішення, яке розгортається зараз в київському метрополітені – одне з найсучасніших у світі”, – коментує Ольга Устинова, генеральний директор” Vodafone Україна “.

“Ми очікуємо максимальної підтримки від Київради і прийняття відповідних рішень депутатами – без цих кроків оператори просто не можуть рухатися далі”, – підкреслив Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell.

Для повноцінного запуску і розгортання 4G на всіх станціях протягом 2020 року депутати Київської міської ради повинні прийняти рішення про плату за доступ телеком операторів до інфраструктури міста, зокрема метрополітену.

Якщо таке рішення буде прийнято депутатами на найближчій сесії міської ради – 12 березня, – то всі три оператори планують запустити 4G ще на 8 станціях метро протягом першого півріччя, а на всіх станціях – до кінця 2020 року.

Tuesday, 21 December 2021
13:00

Forbes оприлюднив рейтинг найрозумніших компаній України

Forbes оприлюднив рейтинг найрозумніших компаній України. Їх обрали з-поміж майже 150 приватних підприємств, які задекларували активне ...

Monday, 04 May 2020
13:47

Карантин в Україні продовжать до 22 травня

Карантин в Україні буде продовжено до 22 травня. Проте вже з 11 числа розпочнеться зняття певних обмежень, як це передбачалося у плані виходу ...

Friday, 13 November 2020
12:18

72-годинна п’ятниця у “Епіцентрі” відміняється

"Епіцентр" пообіцяв дотримуватися карантину вихідного дня, але з нюансами. Гіпермаркет пообіцяв дотримуватися карантину: - через касу ...

Monday, 30 March 2020
22:12

В Україні зафіксовано 548 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 548 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 22:00 30 березня в Україні ...