Медики Бучанського району змагалися у благодійному турнірі з риболовлі
У селі Здвижівка Бучанського району відбувся благодійний турнір з риболовлі під назвою «Щасливий гачок». Про це повідомили у пресслужбі Бучанської міської ради (відео).
«Це щорічне змагання, яке проводять медики Національної академії медичних наук України. Цього року до них долучилися лікарі із Бучі та Ірпеня. Усіх учасників відзначили грамотами, переможцям вручили подарунки», – йдеться у повідомленні.
Як стало відомо, за допомогою турніру учасники зібрали кошти на квадрокоптер для військових.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0