В Ірпені відбудеться чергове заняття розмовного клубу «Спілкуймося українською»
13 серпня о 12:00 в Ірпені на вул. Шевченка 4 відбудеться чергове заняття розмовного клубу«Спілкуймося українською». Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Як зазначається, до розмовного клубу запрошують усіх бажаючих.
Нагадаємо, 13 серпня о 11:00 в Ірпені на вул. Пушкінська, 76 відбудеться виставка картин просто неба.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0