Ірпінчанин виборов срібло на міжнародному турнірі з тхеквондо
Вихованець Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Артем Балака виборов срібло на міжнародному турнірі з тхеквондо «Polish Open G-2» , який проходив у Варшаві. Про це повідомили у пресслужбі ДЮСШ.
«Вітаємо Артема Балаку на міжнародній арені. Бажаємо більше перемог і нехай прапор майорить по всьому світу», – зазначили у ДЮСШ.
Нагадаємо, нещодавно Артем Балака виборов золото на міжнародному турнірі з олімпійського тхеквондо «Bodensee Cup 2022», який проходив в місті Дахау.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0