У Ворзелі відкрили амбулаторію загальної практики – сімейної медицини (фото)
У Ворзелі відкрили амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у Telegram.
«Попри війну, втілюємо плани, які мали ще до повномасштабного вторгнення. Ще пів року тому селище Ворзель було під окупацією. А уже тут відкриваємо нову амбулаторію загальної практики – сімейної медицини», – зазначив голова КОВА.
Як стало відомо, ремонт амбулаторії розпочали ще восени 2021 року за обласними і державними програмами. «Зараз вдалося реалізувати заплановане: амбулаторія обслуговуватиме понад 10 тисяч жителів селища».
«Заклад укомплектували необхідним обладнанням – медичною апаратурою, комп’ютерною технікою, автомобілями та всім потрібним для роботи медичного персоналу. Я вдячний усім, хто доклав зусилля до цієї події. Це і величезна праця медиків, і громадських організацій, які брали участь у відбудові закладу. Наша майбутня перемога складається з тисяч героїчних історій людей, які щодня працюють заради України. І ця історія – одна з них», – підсумував Олексій Кулеба.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0