«Почесний громадянин міста Ірпінь»: Олександру Коломійцю присвоїли звання
Олександру Коломійцю присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ірпінь». Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook.
«На сесії присвоїли звання «Почесного громадянина міста» захиснику Ірпеня та України Олександру Коломійцю. На жаль, посмертно», – зазначив очільник міста.
Олександр Маркушин зазначив, що сім’ї загиблого виділили 100 000 гривень.
«Низький уклін родичам Олександа. Вічна Пам’ять Герою», – додав мер Ірпеня.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.
<\/div>








Всього комментарів: 0