Спортсмени Приірпіння вибороли 22 нагороди на чемпіонаті України (фото)
Спортсмени «Kyiv region O-team» з Приірпіння вибороли 22 нагороди на чемпіонаті України. Про це повідомила команда на своїй сторінці у Facebook.
Як стало відомо, у змаганнях узяли участь майже 600 спортсменів, які представляли всі регіони України.
«Kyiv region O-team» вибороли:
- 6 золотих,
- 9 срібних,
- 7 бронзових медалей.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0