Понад 2000 будинків відбудовано на Київщині після наслідків приходу руського міра
Понад 2000 будинків відбудовано на Київщині після наслідків приходу руського міра. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
«Попри постійні обстріли з боку рф, відновлюємо житлові об’єкти в деокупованих громадах регіону. Ми вже відремонтували понад 2000 приватних будинків і багатоповерхівок. Відбудовуємо об’єкти соціальної інфраструктури та ремонтуємо мости на Київщині», – написав він.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0