Ірпінчани долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
Ірпінчани долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міської ради.
Як стало відомо, ірпінчани перевірили себе на писемну грамотність в Ірпінській міській публічній бібліотеці імені Максима Рильського.
«У найбільшому україномовному флешмобі українців по всьому світі взяли участь депутати міської ради і працівники культури, читачі і учасники розмовного клубу «Спілкуймося українською», які проживають в місті – Герої Ірпені. Любімо, шануймо, розвиваймо рідну мову! Єднаймося навколо рідного слова! Мова – генетичний код нації», – зазначила директорка Ірпінської міської бібліотеки Олена Циганенко.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0