Літвинов звинуватив Горобця у “зливі” Ірпінського району
В.о. міського голови Ірпеня Андрій Літвинов звинуватив народного депутата Горобця Олександра у “зливі” Ірпінського району
“В той час коли я на підкомітеті та комітеті відстоював Ірпінський район, наш депутат сидів і мовчав. Сьогодні задніми числами, за ніч, після мого посту, швиденько зробили всі відповіді на наші звернення. Але, без жодної вхідної реєстрації, бо її за ніч не зробиш). Олександр Сергійович, Ви злили наше місто, злили наш район під Бучу із-за своєї бездіяльності. До вчорашнього дня всі наші звернення залишались без відповіді. Продовжуємо збір підписів за відкликання та я особисто відвезу їх в Офіс Президента.” – пише Літвинов.
#Горобець #ВідлітайВ той час коли я на підкомітеті та комітеті відстоював Ірпінський район, наш депутат сидів і мовчав. Сьогодні задніми числами, за ніч, після мого посту, швиденько зробили всі відповіді на наші звернення. Але, без жодної вхідної реєстрації, бо її за ніч не зробиш). Олександр Сергійович, Ви злили наше місто, злили наш район під Бучу із-за своєї бездіяльності. До вчорашнього дня всі наші звернення залишались без відповіді. Продовжуємо збір підписів за відкликання та я особисто відвезу їх в Офіс Президента.P.s. І не лякайте мене своїми плюсами (1+1), цьому брехливому каналу ніхто не вірить!
Опубліковано Андрієм Літвиновим Четвер, 2 липня 2020 р.








Всього комментарів: 0