fbpx
Irpin, News, Slider

Київщина завершила планову підготовку до осінньо-зимового періоду – брифінг КОВА

Friday, 06 October 2023 | 10:26

Київська область завершила планову підготовку до осінньо-зимового періоду. Про стан підготовки об’єктів до опалювального сезону розповів під час брифінгу директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської ОВА Олександр Попроцький.

«Відповідно до обласного Плану заходів, затвердженого розпорядженням голови Київської ОДА «Про підготовку до осінньо-зимового періоду», в Київській області закінчується підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років», – зазначив Олександр Попроцький.

Станом на зараз у житловому фонді комплексно підготовлено 1019 житлових будинків, відремонтовано 627 покрівель, підготовлено 1088 одиниць опалювальних систем та систем холодного водопостачання. У водопровідно-каналізаційному господарстві відремонтовано понад 420 км водопровідних і каналізаційних мереж, а також підготовлено 496 водопровідних та каналізаційних насосних станцій, 94 водопровідні та каналізаційні очисні споруди та 831 свердловину. У дорожньо-мостовому господарстві відремонтовано понад 431 тис. м² вулиць і доріг комунальної власності, підготовлено 321 одиницю спеціалізованої прибиральної техніки і заготовлено майже 47 тис. тонн посипкового матеріалу та реагентів. У тепловому господарстві підготовлено 1377 котелень, з яких капітально відремонтовано 74, замінено 97 котлів та підготовлено 779 км теплових мереж.

На теплопостачальних підприємствах області створено необхідний запас обладнання, устаткування і матеріалів для сталого проходження майбутнього опалювального періоду. Йдеться про газові та твердопаливні котли, теплові, мережеві та циркуляційні насоси, насосні станції, теплогенератори, труби тощо.

Водночас на Київщині триває робота щодо забезпечення об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення джерелами альтернативного живлення. Наразі загалом в області налічується понад 6 тис. одиниць генераторів для забезпечення об’єктів критичної та соціальної інфраструктури і понад 820 тис. літрів пального. Робота у цьому напрямі триває.

Директор Департаменту ЖКГ повідомив, що на останньому засіданні штабу з підготовки до опалювального сезону розглянули можливість встановлення сонячних елементів живлення на об’єктах житлово-комунального господарства та охорони здоров’я з метою забезпечення їхньої автономності в майбутньому.

Крім того, всі громади області активно продовжують заготівлю деревного палива, яку планують завершити до старту опалювального сезону.

Також триває укладання договорів на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз Трейдинг» закладами соціальної сфери Київської області.

Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у  Telegram-каналі.

Monday, 26 June 2023
17:01

МВС запрошує на роботу людей з інвалідністю та ветеранів війни: деталі

МВС України пропонує низку вакансій для людей із порушенням опорно-рухового апарату, учасників бойових дій, членів їхніх сімей. А також ...

Sunday, 13 March 2022
16:30

«Навчання без меж»: на українському телебаченні стартує освітній проєкт для школярів 5-11 класів

У понеділок, 14 березня, стартує «Навчання без меж» – спільний освітній проект Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та ...

Friday, 04 March 2022
8:35

150 радіостанцій одночасно транслюватимуть пісню Джона Леннона заради миру в Україні

У п’ятницю, 4 березня, о 09:45 за київським часом близько 150 громадських радіостанцій по всій Європі увімкнуть у своїх ефірах пісню Джона ...

Monday, 25 March 2024
15:09

Вперше у Дії: українці зможуть подати заяви до міжнародного Реєстру збитків про пошкодження, завдані російською агресією

Підписано угоду про обмін електронними даними, завдяки якій українці зможуть подати заяву про відшкодування збитків, завданих внаслідок ...