Гостомель та Ірпінь з’єднає ще один автобус
Відтепер жителям Гостомеля та Ірпеня стане ще простіше їздити між населеними пунктами – 4 березня починає свою роботу маршрут №148 (1-Д). Про це повідомляє Гостомельська селищна військова адміністрація.
Як стало відомо, маршрутка виїжджатиме з Ірпеня о 07:15, з Гостомеля (військове містечко) вона відправлятиметься о 17:25.
Поки що маршрут працюватиме у тестовому режимі, та у разі збільшення попиту на ньому з’являться додаткові рейси.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0