17:01/Irpin
В Бучі маршрутка збила людину і влетіла в легковик (Відео)
Friday, 30 October 2020 | 11:46
Вчора, 29 жовтня, в Бучі водій маршрутки «Рута» збив 19-річну дівчину на пішохідному переході і потім влетів у легковик BMW, що рухався в зустрічному напрямку.
Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Київськоі області.
Як відомо, ДТП сталася зранку. Потерпілу дівчину госпіталізували до лікарні.
За інформацією очевидців, йдеться про маршрутку №381, а ДТП сталася на перехресті вул. Вокзальної та Нового шосе.








Всього комментарів: 0