17:01/Irpin
Дві години – прогулянка на самоізоляції
Tuesday, 15 December 2020 | 12:42
Українцям на самоізоляції дозволили виходити з дому на дві години на добу.
Українцям, які перебувають на самоізоляції, дозволили щодня відвідувати аптеки і продуктові магазини, які розташовуються в радіусі 2 кілометрів від їхнього будинку.
Крім того, годину на добу перебувають на самоізоляції виділяється на вигул домашніх тварин, проте робити це можна не частіше двох разів за день.








Всього комментарів: 0