Мешканці Ірпеня вимагають демонтувати вивіску “Центральний” на в‘їзді в місто
Жителька Ірпеня Ірина Ревницька створила петицію “Демонтаж конструкції “Центральний” на в’їзді в Ірпінь”, в якій написала: “Кожен, хто в’їжджає в місто через круг вважає, що це назва міста. Чи не доцільніше було б зробити таку ж конструкцію з надписом ІРПІНЬ?
Конструкція “центральний” занадто велика і виглядає неестетично, при цьому вона невірно інформує гостей міста про назву населеного пункту.
Просимо вас демонтувати дану конструкцію, адже навіть за нормами реклами вона не являється коректною та законною.”
Посилання на петицію – https://petition.e-dem.ua/irpin/Petition/View/487








Всього комментарів: 0