17:01/Irpin
В Ірпені продовжили карантин
Friday, 16 April 2021 | 17:12
Міський голова Олександр Маркушин повідомив, що карантин в Ірпені продовжиться до 23 квітня.
В місті діятимуть наступні обмеження:
- залишаться закритими всі школи і дитячі садочки;
- увесь громадський транспор працюватиме на 50% заповнюваності;
- заклади громадського харчування працюватимуть тільки на виніс чи доставку;
- не працюватимуть продуктові ярмарки;
- не працюватимуть спортклуби.








Всього комментарів: 0