Школярам можуть продовжити канікули
Осінні канікули можуть продовжити до 3-4 тижнів через спалах захворювання на коронавірус. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі Українського радіо.
«Швидше за все вони (канікули – ред.) Будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть досить тривалими. Зазвичай вони тривають протягом двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні», – розповів він.
Ігор Кузін додав, що зараз на стаціонарному лікуванні знаходиться 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку.
«Діти більш активно залучаються до епідемічного процесу, велика кількість класів закривається через випадок коронавируса у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним і він закривається на» умовний «карантин», – зазначив головний санітарний лікар.
Нагадаємо, цього тижня школярів відправили на дострокові канікули, пов’язано це із великою кількістю захворювань на COVID-19 серед вчителів та учнів.








Всього комментарів: 0