В Ірпінському академічному ліцеї «Мрія» висадили дерева: деталі
В Ірпінському академічному ліцеї «Мрія», відбулася висадка дерева з нагоди початку проєкту соціального згуртування постраждалих від війни громад, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за підтримки Уряду Республіки Корея. Про це повідомили у пресслужбі Ірпінської міськради.
У заході, приуроченому святкуванню Дня дерев у Кореї, взяли участь заступник Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Кім Чун-Янг, координатор програм реагування, відновлення та стійкості Представництва МОМ в Україні Марко Кіментон та перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
Варто зазначити, що проєкт «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад, де впроваджуються інклюзивні житлові рішення», впроваджується Міжнародною організацією з міграції та фінансується Урядом Республіки Корея. Він буде впроваджений у 12 громадах та охоплюватиме 6 областей України: Київську, Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Вінницьку.
Метою проєкту є підтримка зміцнення громад шляхом розбудови потенціалу та створення простору для позитивної взаємодії та спільного прийняття рішень між внутрішньо переміщеними особами та членами місцевої громади.
Проєкт перердбачає сприяння заходам соціального згуртування у громадах та спільну участь мешканців у відновлені пошкодженої соціокультурної інфрастуктури.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.








Всього комментарів: 0