Ірпінчан закликають пітримати петицію, щодо відбудови ірпінського ліцею №3
Ірпінчан закликають пітримати петицію на підтримку «Відбудова ірпінського Ліцею №3, який найбільше постраждав від агресії РФ серед освітніх закладів громади». Про це повідомив Дмитро Карабець.
«Розпочався збір підписів електронної петиції на підтримку: «Відбудова ірпінського Ліцею №3, який найбільше постраждав від агресії РФ серед освітніх закладів громади», – йдеться у повідомленні.








Всього комментарів: 0