fbpx
Ірпінь

Заміна тепломереж в Ірпені: перейдено «екватор»

П’ятниця, 17 Травня 2019 | 10:31

В Ірпені вже почалася підготовка до наступного опалювального сезону: комунальники взялися  оновлювати нові ділянки теплотрас, повідомляє інформагентство ITV. Зараз роботи ведуться на трьох вулицях. Загалом у місті замінили вже половину мереж теплопостачання.   

На вулицях Ярославській, Українській та Грибоєдова з землі дістають старі трухляві труби, яким уже більше трьох десятків років. Натомість кладуть нові, сучасні. Оновлену мережу наразі перепідключають до будинків №13 і №15 по Грибоєдова, №61 по Заріфи Алієвої та до будівлі Ірпінського ліцею інноваційних технологій на тій же вулиці.

Реконструкція мереж комунального підприємства «Теплоенергопостач» триває вже третій рік, розповідає перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. «Вся мережа складає майже 20 кілометрів труб, а ми за три роки вже переклали 10. І в цьому році ще зробимо півтора – два кілометри», – зазначив він.

«Усі труби, які ми замінюємо в місті, ізольовані – вони в такій ніби обгортці з наповнювачем. На них не потрапляє вода, вони не піддаються корозії. За технічними характеристиками, термін їхньої експлуатації – більше 30 років. І відбувається економія тепла, тому що ці труби тримають тепло в собі», – розповів директор КП «Теплоенергопостач» Артур Загодіренко.

 

Найбільша в місті котельня, розташована на вулиці Ярославській, зустріне наступний опалювальний сезон із новими трубами (залишилося замінити менш ніж 800 метрів) і з новим котлом, значно потужнішим і економнішим. Зараз тут ведуться налагоджувальні роботи.

«У минулому році було вкладено в «Теплоенергопостач» 14 мільйонів гривень. У цьому році плануємо вкласти в його розвиток 18 мільйонів, – відзначив Олександр Маркушин. – Ці гроші підуть на оновлення котлів. Уже є закуплені котли, які встановлюються. Кошти підуть також на встановлення лічильників тепла та, звичайно, на заміну старої мережі».

 

 

 

 

П’ятниця, 07 Лютого 2020
10:05

До Ірпеня завітала делегація з Німеччини

До Ірпеня завітали мери невеликих містечок Німеччини. В Україну вони приїхали аби вивчити досвід міжнародного партнерства між містами. Як один ...

Четвер, 11 Червня 2020
9:10

Ірпінці розпочали збір підписів на повернення Ірпеню статусу адміністративного центру Ірпінського району

Мешканці  Ірпеня  розпочали  збір  підписів до депутата від 95 округу Олександрі Горобця з проханням підтримати повернення місту Ірпінь ...

Субота, 22 Червня 2019
18:30

«Творчий ковчег» пришвартується в Ірпені

У червні завершується третій сезон молодіжної літературної студії Національної спілки письменників України «Творчий ковчег». Цього разу ...

Вівторок, 02 Липня 2019
8:11

Аварія у Бучі- постраждав водій скутера

Внаслідок  аварії,  яка трапилась  на перехресті  у  Бучі  постраждала  людина. За  попередньою  версією,  ВАЗ  не  поступився  дорогою ...