fbpx
Ірпінь

Заміна тепломереж в Ірпені: перейдено «екватор»

П’ятниця, 17 Травня 2019 | 10:31

В Ірпені вже почалася підготовка до наступного опалювального сезону: комунальники взялися  оновлювати нові ділянки теплотрас, повідомляє інформагентство ITV. Зараз роботи ведуться на трьох вулицях. Загалом у місті замінили вже половину мереж теплопостачання.   

На вулицях Ярославській, Українській та Грибоєдова з землі дістають старі трухляві труби, яким уже більше трьох десятків років. Натомість кладуть нові, сучасні. Оновлену мережу наразі перепідключають до будинків №13 і №15 по Грибоєдова, №61 по Заріфи Алієвої та до будівлі Ірпінського ліцею інноваційних технологій на тій же вулиці.

Реконструкція мереж комунального підприємства «Теплоенергопостач» триває вже третій рік, розповідає перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. «Вся мережа складає майже 20 кілометрів труб, а ми за три роки вже переклали 10. І в цьому році ще зробимо півтора – два кілометри», – зазначив він.

«Усі труби, які ми замінюємо в місті, ізольовані – вони в такій ніби обгортці з наповнювачем. На них не потрапляє вода, вони не піддаються корозії. За технічними характеристиками, термін їхньої експлуатації – більше 30 років. І відбувається економія тепла, тому що ці труби тримають тепло в собі», – розповів директор КП «Теплоенергопостач» Артур Загодіренко.

 

Найбільша в місті котельня, розташована на вулиці Ярославській, зустріне наступний опалювальний сезон із новими трубами (залишилося замінити менш ніж 800 метрів) і з новим котлом, значно потужнішим і економнішим. Зараз тут ведуться налагоджувальні роботи.

«У минулому році було вкладено в «Теплоенергопостач» 14 мільйонів гривень. У цьому році плануємо вкласти в його розвиток 18 мільйонів, – відзначив Олександр Маркушин. – Ці гроші підуть на оновлення котлів. Уже є закуплені котли, які встановлюються. Кошти підуть також на встановлення лічильників тепла та, звичайно, на заміну старої мережі».

 

 

 

 

Неділя, 30 Червня 2019
10:45

У Коцюбинському встановили новий дитячий майданчик 

У парку Коцюбинського встановили новий дитячий майданчик для малечі. Великий корабель, облаштований спеціально для дитячих ігор, уже зустрічає ...

Понеділок, 04 Травня 2020
14:15

Ірпінська лікарня тимчасово припиняє приймати пацієнтів

Стаціонар Ірпінської центральної міської лікарні тимчасово не буде приймати нових пацієнтів, там масово захворіли лікарі. Хворих ...

Понеділок, 07 Грудня 2020
10:05

Де в Ірпені вимкнуть світло?

ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» (колишнє ПрАТ «Київобленерго») інформує про відключення світла в Ірпені.  Його не буде у ...

Середа, 19 Червня 2019
7:29

В Ірпені відбудеться фестиваль «Ірпінський Парнас»

27–28 липня в Ірпені на території Парку письменників і Будинку творчості письменників уже втретє відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс ...