fbpx
Ірпінь, Культура, Освіта

11 перших класів, нова техніка для шкіл та новий навчальний рік в університеті – День знань в Ірпені та Приірпінні

Понеділок, 02 Вересня 2019 | 15:08

День  знань особливе свято  для кожного  першокласника,  першокурсника та  їх  батьків,  адже  почався  новий  навчальний  рік,  який принесе  безліч  цікавих  подій.

В Ірпені  теж святкували  День  знань у  школах   та Університететі   державної фіскальної служби України.  Першокласники  з  букетами  та рюкзаками  заполонили  шкільні  подвір’я. Цьогоріч  17   школа  в Ірпені прийняла  на навчання  рекордні 11  перших  класів.  Кожному  класу  подарували по новому  ноутбуку, які закупив відділ освіти Ірпеня на кошти від  субвенції Міністерства освіти і науки України для нової української школи.

У  Гостомелі теж  святкують  Перший  дзвінок.  Школярів  зустрічали з почестями  та  побажаннями успіху  в новому  навчальному  році.

 

У  Коцюбинському  в.о.  селищного голови Сергій Даніш  Привітав школярів  з новим  начальним роком:

“Вітаю школярів, їхніх батьків та педагогів Коцюбинського з початком нового навчального року! Минули літні канікули, а отже попереду веселе, насичене, різнобарвне шкільне життя. Сьогодні Перший дзвоник пролунав у школі №18, яка цього року прийняла шість перших класів. Бажаю дітям вірних шкільних товаришів, захоплюючих подорожей світом науки, щоденних успіхів і неймовірних відкриттів. Педагогам – наснаги і вдячності за цю нелегку, але дуже важливу працю. А батькам – мудрості і віри у своїх дітей! З Днем знань!”

Усі  6  класів отримали  ноутбуки  від Ірпінської  міської  ради  та  сертифікати на телевізор та принтер  від  коцюбинської  селищної  ради.

В Університеті ДФС України також   святкували  День  знань  та  зустрічали  першокурсників  зі  співами,  танцями  та найкращими  побажаннями.

Вівторок, 16 Червня 2020
12:17

Керівник ірпінського віддділу поліції ініціює закриття розважального закладу CenTraL

Керівник Ірпінської поліції направив лист до міської влади з клопотанням припинити роботу закладу CenTraL Ірпінським відділом поліції ...

Понеділок, 16 Вересня 2019
14:31

Поліція затримала нападника, який поранив друга в живіт

Сьогодні вночі  до  поліції   надійшла заява  від  мешканців Ірпеня про  крики  сусідів.   На  вимогу  виїхала  слідчо-оперативна  група  та  ...

Середа, 20 Травня 2020
10:52

З 22 травня запустять громадський транспорт в Ірпені

З 22 травня запустять маршрутки у місті Ірпінь.   Це  підтвердив директор ірпінського АТП Олександр Лабунський. Відомо, що з 23 травня ...

Вівторок, 02 Червня 2020
13:07

В Романівці встановили додатковий світлофор

В Романівці  встановили  додатковий  світлофор,  щоб  полегшити місцевим  мешканцям  виїзд  на  новоірпінську  трасу.  Мешканці  мікрорайону  ...