fbpx
Ірпінь, Культура

11-річна ірпінська піаністка дала сольний концерт

Вівторок, 18 Червня 2019 | 16:55

12 фортепіанних творів у виконанні учениці Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Наталії Журавської прозвучали в ході її сольного концерту, який відбувся в шкільній залі. Юна піаністка виконувала їх як сольно, так і в складі ансамблю.

Наталя Журавська – вихованка викладача Наталії Манівої – протягом останнього року здобула Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Разом граємо, співаємо, танцюємо», лауреатські звання на міжнародних фестивалях-конкурсах «Соняшник» і «Київ-Арт Фест», на обласному конкурсі «Дебют» і регіональному «Irpin jazz fest».

Наталя яскраво проявила себе не лише як піаністка: вона багаторазова лауреатка конкурсів скрипалів (викладач Марія Радченко). Також дівчинка навчається сольного співу в Наталії Дидикіної.

Участь у концерті взяли й інші учні класу Наталії Манівої – лауреати міжнародного та всеукраїнського фестивалів-конкурсів Марія Ковальська й Михайло Костевський, а також вихованці молодшої групи Єва Кирсенко і Софія Антощук. Особливу родзинку вніс у концерт володар Гран-прі фестивалю-конкурсу «Соняшник» Тарас Русинюк, виконавши п’єсу «Веселий настрій».

Прикрасили вечір фортепіанної музики кращі учні вокального відділу школи Марія Якимчук (викладач Лариса Андрухович), Христина Яковлева та Валерія Величко (викладач Наталія Дидикіна).

Завершився концерт флеш-мобом під звуки пісні «Сонячне коло». Квіти і  солодощі учасникам музичного свята від організації «Громадський союз Ірпеня» вручила Наталія Романчук.

Середа, 20 Травня 2020
10:52

З 22 травня запустять громадський транспорт в Ірпені

З 22 травня запустять маршрутки у місті Ірпінь.   Це  підтвердив директор ірпінського АТП Олександр Лабунський. Відомо, що з 23 травня ...

Неділя, 05 Квітня 2020
10:15

Поліція роз’яснює прийняті нововведення стосовно посилення умов карантину

Найбільш поширені питання щодо карантину та відповіді на них👇 ❓Чому запровадили правило носити з собою документи, що ...

Понеділок, 12 Жовтня 2020
13:24

Двері Ірпінського міського суду зачинені

Нещодавно були виявлені підтверджені випадки зараження коронавірусом у працівників Ірпінського міського суду. Подальшими діями буде ...

Четвер, 11 Березня 2021
9:44

В Ірпені лисиця покусала собаку

  Про це повідомила керівниця комунальної Служби захисту та лікування тварин Євгенія Мельник. За словами Євгенії, подія сталася у ...