fbpx
Ірпінь, Культура

11-річна ірпінська піаністка дала сольний концерт

Вівторок, 18 Червня 2019 | 16:55

12 фортепіанних творів у виконанні учениці Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Наталії Журавської прозвучали в ході її сольного концерту, який відбувся в шкільній залі. Юна піаністка виконувала їх як сольно, так і в складі ансамблю.

Наталя Журавська – вихованка викладача Наталії Манівої – протягом останнього року здобула Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Разом граємо, співаємо, танцюємо», лауреатські звання на міжнародних фестивалях-конкурсах «Соняшник» і «Київ-Арт Фест», на обласному конкурсі «Дебют» і регіональному «Irpin jazz fest».

Наталя яскраво проявила себе не лише як піаністка: вона багаторазова лауреатка конкурсів скрипалів (викладач Марія Радченко). Також дівчинка навчається сольного співу в Наталії Дидикіної.

Участь у концерті взяли й інші учні класу Наталії Манівої – лауреати міжнародного та всеукраїнського фестивалів-конкурсів Марія Ковальська й Михайло Костевський, а також вихованці молодшої групи Єва Кирсенко і Софія Антощук. Особливу родзинку вніс у концерт володар Гран-прі фестивалю-конкурсу «Соняшник» Тарас Русинюк, виконавши п’єсу «Веселий настрій».

Прикрасили вечір фортепіанної музики кращі учні вокального відділу школи Марія Якимчук (викладач Лариса Андрухович), Христина Яковлева та Валерія Величко (викладач Наталія Дидикіна).

Завершився концерт флеш-мобом під звуки пісні «Сонячне коло». Квіти і  солодощі учасникам музичного свята від організації «Громадський союз Ірпеня» вручила Наталія Романчук.

Понеділок, 23 Вересня 2019
11:42

У Ірпені та Коцюбинському опалювальний сезон може не розпочатись вчасно через борги

Ірпінь та  Коцюбинське потрапили в список  міст,  в яких   є  проблеми з   заборгованістю та підготовкою до  опалювального  сезону. Список  ...

Понеділок, 09 Грудня 2019
16:27

На Ірпінські набережній установили нові скульптури

На новозбудованій  Ірпінській набережній встановили  нові скульптури.  Тепер  тут  можна побачити  величезний  воланчик,  лампочку,   рожевих  ...

Понеділок, 09 Грудня 2019
11:04

На Київщині дядько напоїв та згвалтував племінницю

До поліції Київської області звернулася мама чотирнадцятирічної дівчинки і повідомила, що її доньку зараз ґвалтує рідний дядько. Вона не могла ...

Четвер, 22 Жовтня 2020
12:11

Нарешті в Ірпені розпочався опалювальний сезон

Керівництво Ірпінської міської ради повідомляє, що в Ірпені розпочатий опалювальний сезон. Всі котельні міста запущені і функціонують. На ...