fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Будівництво двох ЖК в Ірпені та Вишневому продовжить нова компанія «Молодість»

Середа, 14 Квітня 2021 | 15:53
Засновники новоствореної будівельної компанії Інвестиційна група “Молодість” підписали угоди про добудову двох житлових комплексів – ЖК “Олімп” в Ірпені та ЖК “Атмосфера” у Вишневому, спорудження яких розпочинало ТОВ “Орлан-Інвест Груп”.
Відповідні угоди підписали засновник ТОВ “Орлан-Інвест Груп” Антон Мирончук, директор ТОВ “Інвестиційна група “Молодість” Володимир Співак, член правління ПРАТ “Олімп” Олександр Шубін та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
Продовження будівництва цих двох комплексів та виконання зобов’язань перед їх інвесторами ініціював Володимир Карплюк, який виступив як підприємець одним із інвесторів.
Інвестиційна група «Молодість» вже розпочала роботу на будівельних майданчиках житлових комплексів «Атмосфера» у місті Вишневе та «Олімп» в Ірпені.
“Ключовими завданнями для новоствореної корпорації «Інвестиційна група «Молодість»» є виконання зобов’язань перед нашими клієнтами. Разом з тим, ми прагнемо досягти високих економічних показників в управлінні інвестиціями і стати еталонним прикладом будівельного бізнесу в Україні», – повідомив Антон Мирончук.
Ми підтримали пропозицію Ірпінського міського голови Олександра Маркушина і зменшили поверховість ЖК “Олімп” з 10 до 5 поверхів та покращили соціальну інфраструктуру комплексу”, – наголосив Володимир Карплюк.
Вівторок, 29 Грудня 2020
11:32

У МОЗ назвали терміни повернення України до звичного життя після пандемії

Віктор Ляшко заявив, що Україна почне вже навесні 2021 року повертатися до звичного життя після пандемії Covid-19. Зокрема, він зазначив, що ...

Четвер, 10 Грудня 2020
10:31

Статистика кількості хворих на COVID-19

​​13 371 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 10 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 652 дитини та ...

Понеділок, 02 листопада 2020
15:06

Новий склад депутатів Ірпінської міської ради

Став відомий список депутатів та партій, які ввійшли до Ірпінської міської ради. «НОВІ ОБЛИЧЧЯ» — 31,27% Антонюк Євгенія Петрівна ...

Понеділок, 28 Грудня 2020
12:50

На закупівлю COVID-вакцин закладено 3 млрд

Шмигаль запевнив, що влада активно працює над тим, щоб придбати більшу кількість вакцин від коронавіруса, крім запланованих 8 мільйонів від ...