fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Будівництво двох ЖК в Ірпені та Вишневому продовжить нова компанія «Молодість»

Середа, 14 Квітня 2021 | 15:53
Засновники новоствореної будівельної компанії Інвестиційна група “Молодість” підписали угоди про добудову двох житлових комплексів – ЖК “Олімп” в Ірпені та ЖК “Атмосфера” у Вишневому, спорудження яких розпочинало ТОВ “Орлан-Інвест Груп”.
Відповідні угоди підписали засновник ТОВ “Орлан-Інвест Груп” Антон Мирончук, директор ТОВ “Інвестиційна група “Молодість” Володимир Співак, член правління ПРАТ “Олімп” Олександр Шубін та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
Продовження будівництва цих двох комплексів та виконання зобов’язань перед їх інвесторами ініціював Володимир Карплюк, який виступив як підприємець одним із інвесторів.
Інвестиційна група «Молодість» вже розпочала роботу на будівельних майданчиках житлових комплексів «Атмосфера» у місті Вишневе та «Олімп» в Ірпені.
“Ключовими завданнями для новоствореної корпорації «Інвестиційна група «Молодість»» є виконання зобов’язань перед нашими клієнтами. Разом з тим, ми прагнемо досягти високих економічних показників в управлінні інвестиціями і стати еталонним прикладом будівельного бізнесу в Україні», – повідомив Антон Мирончук.
Ми підтримали пропозицію Ірпінського міського голови Олександра Маркушина і зменшили поверховість ЖК “Олімп” з 10 до 5 поверхів та покращили соціальну інфраструктуру комплексу”, – наголосив Володимир Карплюк.
Понеділок, 01 Березня 2021
16:58

У Приірпінні впродовж вихідних виявили 122 випадки COVID-19

​​Упродовж вихідних днів COVID-19 діагностували у 122 жителів Приірпіння. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації. Зокрема, 68 ...

Середа, 18 Березня 2020
13:45

В Київській області введено режим надзвичайної ситуації

18 березня 2020 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ...

Четвер, 17 Грудня 2020
13:48

Результати брифінгу Максима Степанова за 17 грудня

Очільник МОЗ вважає, що доступ до вакцинації повинні мати всі громадяни України. Але першочергово вакцинації потребують люди, які належать до ...

Неділя, 12 Квітня 2020
12:30

В Ірпені виявлено ще 3 випадки захворювання на COVID-19

Сьогодні підтвердився  позитивний ПЛР-аналіз ще 3 пацієнтів. Таким чином, станом на 12 квітня на території Приірпіння маємо 15 підтверджено ...