fbpx
Ірпінь, Новини, Слайдер

Будівництво двох ЖК в Ірпені та Вишневому продовжить нова компанія «Молодість»

Середа, 14 Квітня 2021 | 15:53
Засновники новоствореної будівельної компанії Інвестиційна група “Молодість” підписали угоди про добудову двох житлових комплексів – ЖК “Олімп” в Ірпені та ЖК “Атмосфера” у Вишневому, спорудження яких розпочинало ТОВ “Орлан-Інвест Груп”.
Відповідні угоди підписали засновник ТОВ “Орлан-Інвест Груп” Антон Мирончук, директор ТОВ “Інвестиційна група “Молодість” Володимир Співак, член правління ПРАТ “Олімп” Олександр Шубін та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
Продовження будівництва цих двох комплексів та виконання зобов’язань перед їх інвесторами ініціював Володимир Карплюк, який виступив як підприємець одним із інвесторів.
Інвестиційна група «Молодість» вже розпочала роботу на будівельних майданчиках житлових комплексів «Атмосфера» у місті Вишневе та «Олімп» в Ірпені.
“Ключовими завданнями для новоствореної корпорації «Інвестиційна група «Молодість»» є виконання зобов’язань перед нашими клієнтами. Разом з тим, ми прагнемо досягти високих економічних показників в управлінні інвестиціями і стати еталонним прикладом будівельного бізнесу в Україні», – повідомив Антон Мирончук.
Ми підтримали пропозицію Ірпінського міського голови Олександра Маркушина і зменшили поверховість ЖК “Олімп” з 10 до 5 поверхів та покращили соціальну інфраструктуру комплексу”, – наголосив Володимир Карплюк.
Вівторок, 24 Вересня 2019
14:39

Юрій Прилипко подав заяву на звільнення з членів Ірпінського виконкому

Засідання  виконкому  24  вересня  розпочалося  з  гучної  заяви селищного  голови Гостомеля  Юрія Прилипка  про  звільнення  з  виконкому.  ...

Вівторок, 03 Березня 2020
12:31

В Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

В Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Про це на брифінгу сьогодні,  3  березня,  заявив заступник міністра ...

Вівторок, 12 Жовтня 2021
22:00

Батько-герой: в Україні планують ввести нове звання

Група народних депутатів з різних фракцій пропонує ввести в Україні почесне звання Батько-герой для позначення ролі батька у вихованні дітей і ...

Четвер, 07 Жовтня 2021
9:15

У київському метро запустили мистецький потяг

В одному з поїздів метрополітену можна побачити «виставку» постерів про Георгія Нарбута — українського художника-графіка та ілюстратора. Про ...