fbpx
Ірпінь, Новини

Де працює перша IKEA в Україні?

Вівторок, 02 Лютого 2021 | 12:38

Перший магазин в Україні відкрила компанія IKEA 1 лютого. Магазин у ТРЦ Blockbuster Mall на Почайній працює в новому для мережі родом зі Швеції форматі «міського магазину».

Магазин працює на другому поверсі ТРЦ, його загальна площа понад 5 000 квадратних метрів. Обслуговують магазин шість кас і близько сотні працівників.

У магазину три основні відділи: Living Room («Вітальня»), Bedroom («Спальня») і Kitchen («Кухня»). Усього пропонують асортимент із більш як 5 000 товарів, з яких 2 000 доступні для придбання в магазині та в режимі самовивозу.

На відкритті магазину символічно перерізати стрічку запросили мера Києва Віталія Кличка. Він також зауважив, що зараз йдуть перемовини з компанією IKEA про виробництво товарів в Україні.

Магазин IKEA має три точки входу з різних боків, але під час карантину використовують одні двері на вхід і двоє на вихід. В умовах карантину можуть прийняти не більше 500 людей водночас. Окрім того, у зоні паркінгу Blockbuster Mall працює пункт видачі товарів з магазину IKEA. Інші три точки в Києві працюють в «Aшан Рів Гош» на Позняках, «Метро Кеш енд Кері» на Теремках і в Lavina Mall.

«Міський магазин» – це новий формат IKEA. Зазвичай магазини IKEA розташовують за межами міста у просторах великого формату, які поєднують і шоуруми, і складські приміщення. Водночас «міські магазини» IKEA розвиває в центральних частинах міст, пропонуючи менший простір (але все одно на кілька тисяч квадратних метрів) і можливість забирати онлайн-замовлення.

Україна стала одним із перших ринків IKEA з новим форматом магазину: у регіоні Південно-Східної Європи (Румунія, Хорватія, Сербія та Словенія) український магазин став першим. Раніше їх відкривали у США, Великій Британії, Франції, Данії та Китаї.
У магазині IKEA у Blockbuster Mall планують відкрити традиційний формат IKEA із зоною харчування площею у 300 квадратних метрів.  Як і в інших фудзонах проєкту, пропонуватимуть фірмові мітболи та хот-доги. Відкриття планують протягом наступного року.
П’ятниця, 12 Лютого 2021
14:11

Скільки відсотків людей готові вакцинуватися?

​​За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», на сьогодні лише 39 % українців готові безкоштовно вакцинуватися ...

П’ятниця, 11 Вересня 2020
10:55

Відкриття не за морями! – В Ірпені розпочне роботу ресторан морепродуктів

12 вересня о 19:00  планується  відкриття  новго  ресторану  в Ірпені  -  "Анчоусна  від Чорноморки". Тонна смаженої рибки, устриці, мідії ...

Понеділок, 11 листопада 2019
13:23

Чого чекати від погоди на цьому тижні?

з 11  по 17   листопада  в Ірпені переважатиме   тепла  осіння  погода. Дощитиме  лише  в  понеділок,  надалі  погода  буде  хмарною,  але ...

Четвер, 05 листопада 2020
14:04

Плюс 40 ліжок для хворих на коронавірус

 Голова облдержадміністрації Василь Володін вчора під час брифінгу повідомив -  "Кількість інфікованих на COVID-19 щоденно зростає. Це наша ...