fbpx
Ірпінь

Для чого необхідні “базові речі” в гардеробі та як їх обирати?

Середа, 20 Січня 2021 | 12:52

Основа охайного та стильного вигляду – це поєднання базових речей. Покупка базових речей звільнить Вас від витрат часу на роздуми – “Що ж вдягти завтра на роботу?”.  Адже базові речі поєднуються як з іншими базовими, так із яскравими речами.

Пропонуємо декілька порад, як саме обирати базові речі та відрзняти їх.

  1. Універсальність

Базову річ можна вдягнути в різних ситуаціях. Брюки із правої картинки пасують як на роботу, так і вечірню прогулянку. На відміну від брюк із лівої картинки, вони на роботу точно не пасують.

2. Простий крій

Чим простіший у речі крій, тим з більшою кількітю речей її можна поєднувати. Погодьтесь, що сорочка на правій картинці складеться в безліч комплектів.

3. Актуальність

На правій картинці – базові джинси, які обов’язково мають бути у Вашому гардеробі. Адже їх можна поєднати будь з чим. (Туфлі на підборах, сорочка і піджак – комплект на роботу, лофери чи босоніжки, топ – комплект на прогулянку). З лівого боку теж актуальної моделі джинси, але вони не є базовими, а розмова саме про це.

4. Якість

Це той випадок, коли краще заплатити більше. Тому що базова річ має служити Вам не один сезон, має гарно сидіти на Вашій фігурі та пасувати. На фото якість речей неможливо точно розпізнати, але на лівому фото піджак має м’яку тканину, отже він не буде сидіти по фігурі і виглядатиме дешево. Із правого боку класичний піджак, але в цьому сезоні актуальні піджаки із цупкої тканини(можуть бути приталені або оверсайз – залежить від фігури).

5. Нейтральний колір\принт

Базові речі мають пасувати майже до всього гардеробу, тому краще обирати нейтральні кольори чи принти.

 

Зверніть увагу, на те, що речі з лівих картинок також можуть бути актуальними, але вони не є базовими і необхідно мати розуміння, як правильно поєднувати ці речі. 

 

 

Понеділок, 23 листопада 2020
12:57

В Ірпені вимкнуть світло(перелік вулиць)

ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» (колишнє ПрАТ «Київобленерго») опублікувало графік відключень світла в Ірпені.  Його не буде у ...

Понеділок, 11 Січня 2021
10:52

Закріплення депутатів ІМР: повний перелік вулиць

ІРПІНЬ ДЕПУТАТИ: Нечитайло Оксана Романівна, Довганич Антоніна Сергіївна, Чава Дмитро Михайлович, Страховський Андрій Андрійович, Федоров ...

Понеділок, 12 Серпня 2019
10:17

Боксер з Ірпеня став Чемпіоном Європи

З розгромним  рахунком 5:0 здобув перемогу  ірпінський  боксер  Єгор  Ткаченко  на Чемпіонаті  Європи  з  боксу. Від'їжджаючи  до Тбілісі,  ...

Субота, 12 Жовтня 2019
14:43

У Гостомелі організували ярмарок до Дня селища

До  Дня  селища у  Гостомелі  організували  ярмарок з  різноманітними  продуктами —  від  смачних  ласощів  до  засобів догляду.  Ярмарок  ...