fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер

Дмитро Христюк передав у Чорнобильську зону рятувальникам ДСНС та жителям сіл допомогу

Четвер, 16 Квітня 2020 | 9:44

14 квітня керівник Об’єднаного волонтерського штабу «Європеська солідарність» Приірпіння Дмитро Христюк разом із керівником обласного штабу «ЄС» Георгієм Цагареішвилі та активістами відвезли матеріальну допомогу вогнеборцям у Чорнобильську зону. Про це Дмитро Христюк повідомив на сторінці у «Фейсбуці».

«Ситуація така: активного вогню наразі немає. Погода допомогла. Але зони тління залишаються. Тому рятувальники ДСНС продовжують свою роботу, аби цілковито побороти пожежу. Поки що загрози є. Завтра вже дощу не буде, а післязавтра вітер і знову – висока температура… Тому треба встигати і роботи ще багато. Ну і потрібна підтримка і допомога».

У Чорнобильській зоні для утримання ситуації з лісовими пожежами все ще перебуває понад 400 пожежників. Пам’ятаючи дієвість і небайдужість Дмитра Христюка, ще коли ще він працював на посаді заступника голови Київської облдержадміністрації, рятувальні служби звернулися до нього з проханням допомогти із продовольством пожежним бригадам, які наразі перебувають під Чорнобилем.

Керівники та волонтери двох штабів «Європеської солідарністі» відреагували оперативно і передали рятувальникам ДСНС питну воду, понад 150 банок тушонки, 100 банок рибних консерв, 100 банок згущеного молока, більше 100 буханок хліба, цигарки, чай – «власне, все, що попросили хлопці з ДСНС», – додає Дмитро Вікторович.

Так само від штабу «ЄС» привезли продуктові набори мешканцям сіл, які внаслідок пожежі залишилися відрізаними від усього світу.

«Хочу подякувати кожному рятувальнику і пожежнику, які опинилися сам-на-сам із вогняною та радіоактивною стихією в зоні. А також подяка Василю Олексюку та всім, хто долучився до збору допомоги! І, сподіваюся, всі зроблять висновки з багатоденними пожежами в Чорнобилі. Не маємо права допусти повторення», – зауважує Дмитро Христюк.

Нагадуємо, нещодавно розпочав роботу Об’єднаний волонтерський штаб «Європейської Солідарності» Приірпіння. Під час карантину він зайнявся тим, чим займаються й інші подібні штаби у Київській області та по всій Україні, організовані партією «Європейська солідарність», – допомагають людям, які належать до незахищених верств населення і перебувають у зоні найбільшого ризику через пандемію коронавірусу; надають їм продуктові набори та засоби захисту, а також всебічно допомагають медичним закладам та працівникам медицини. Перші 250 продуктових набори вже жителі Приірпіння вже отримали.

Вівторок, 31 Березня 2020
9:53

В Ірпені скоїли замах на вбивство. Постраждалий в реанімації

У м. Ірпінь на Київщині по вул. З. Алієвої чоловікові нанесли проникаюче ушкодження ножем. На місце події одразу виїхали патрульні поліцейські ...

Четвер, 05 листопада 2020
14:04

Плюс 40 ліжок для хворих на коронавірус

 Голова облдержадміністрації Василь Володін вчора під час брифінгу повідомив -  "Кількість інфікованих на COVID-19 щоденно зростає. Це наша ...

Четвер, 20 Лютого 2020
12:41

На Тургенівській відключили водопостачання через прорив труби

Аварійна ситуація в м. Ірпінь по вул. Тургенівська В зв’язку з поривом водопровідної мережі обмежено водопостачання (Школа №1). Працівниками ...

Вівторок, 19 Травня 2020
11:12

Степанов назвав 3 критерії виходу областей з карантину

Критеріями виходу з карантину служитимуть показники захворюваності в області за останні 7 днів, заповненості лікарень та кількості тестувань ...