fbpx
Ірпінь, Спорт, Україна

До Приірпіння з’їхалися чемпіони

Четвер, 30 Травня 2019 | 11:17

Майже 100 титулованих спортсменів із 20 країн світу! Близько двадцяти тисяч глядачів! Шалене ревіння моторів і незабутні враження. 18 і 19 травня вперше в історії Київщини та Приірпіння на мототрасі спортивно-технічного клубу «Сона» пройшов Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з квадрокросу. Головним організатором став віце-чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату Європи з мотокросу, срібний призер Європейських ігор, 17-разовий чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу, депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський. Завдяки успішній організації змагань саме на цій трасі найближчі три роки відбуватимуться міжнародні гонки.

«Останній рік був одним із найвідповідальніших для спортивно-технічного клубу “Сона”. Не було і дня, коли б ми не готувалися до проведення Чемпіонату світу з мотокросу. І ось ці дні пройшли. Пройшли з великим хвилюванням і не менш великою відповідальністю. За ці два дні ми почули безліч позитивних відгуків щодо рівня організації, інфраструктури та нашої мотоциклетної траси. Це дуже приємно!», – розповів Олександр Пащинський.

Відбулися змагання в Бучі. У перший день спортсмени розминалися і проходили кваліфікацію. Наступного дня були основні заїзди. У підсумку європейську першість у мотокросі на квадроциклах здобув естонець Кевін Саар. Що ж до екіпажів, то свою перемогу на трасі СТК «Сона» святкувала команда нідерландця Етьєна Бакса та латвійця Каспарса Ступеліса. У результаті перемог у двох заїздах вони посіли першу сходинку загального заліку Чемпіонату світу.

«Ми щасливі бачити тут таку організацію! Дуже хороша інфраструктура. Добре підготовлена траса, на якій є все, що потрібно для таких змагань. Тому нам дуже приємно бути тут і бачити так багато глядачів, які захоплюються мотокросом. Сподіваємося, що будемо приїздити сюди і в наступні роки!», – поділився враженнями дворазовий чемпіон світу Етьєн Бакс.

Україну на Чемпіонаті світу представив екіпаж батька та сина – Артур та Єлісей Глущенки. Вони посіли 19 місце.

Підготовка до Чемпіонату світу спортивно-технічним клубом «Сона» активно тривала майже рік. Тут оновили інфраструктуру та удосконалили мототрасу, підтягнувши її рівень до міжнародних стандартів. У результаті успішно проведених змагань траса отримала ліцензію на проведення міжнародних гонок на три роки.

«Говорячи про чемпіонат, неможливо не сказати про заслугу двох людей – Сергія Івановича Пащинського, який усе життя живе мотоспортом, віддає себе, віддає власні кошти, віддає власні сили і час. Також це його син – депутат Ірпінської міської ради Олександр Сергійович Пащинський – неодноразовий чемпіон Європи і чемпіон України. Це люди, які живуть цим, і я їм хочу дуже подякувати, тому що без них, без їхньої емоції, без їхньої амбіційної мети цього би не відбулося», – зауважив лідер команди «Нові обличчя» Володимир Карплюк.

У свою чергу слів подяки не шкодує Олександр Пащинський: «Хочу подякувати всім, хто допоміг нам організувати це велике свято спорту у Приірпінні: Бучанській міській раді, меценатам, спонсорам, інформаційним партнерам. Особливо вдячні людям, які мало не щодня працювали на трасі СТК “Сона”, удосконалюючи її. Віримо, що відтепер проведення Чемпіонату світу з мотокросу в Бучі на мототрасі СТК “Сона” стане новою гарною традицією!»

Неділя, 19 Січня 2020
19:28

Олександр Пономарьов, Олег Винник та та Таюне привітали з Водохрещем

В  день святого Водохреща,  почесний громадянин  Бучі та  улюбленець  усіх ірпінців Олександр Пономарьов  разом  з Олегом Винником та Таюне  ...

Вівторок, 28 Січня 2020
14:43

Чи існує зв’язок між кількістю парків та рівнем злочинності?

Як виявилося, дизайн та структура парків мають вирішальне значення для підвищення чи пониження рівня злочинності. На думку деяких вчених, ...

Четвер, 13 Лютого 2020
14:17

78 сесія ІМР: скандал, протести та скасування сесії

Сьогодні,   13  лютого  мала  відбутись 78  сесія Ірпінської  міської ради,  та  з  причини  відсутності  кворуму  сесію скасували. Не  ...

Вівторок, 14 Січня 2020
12:05

У Києві біля Ocean Plaza стався новий обвал

Після вчорашньої катастрофи на вул. Антоновича біля ТРЦ Ocean Plaza у Києві з’явився новий провал асфальту. На додаток у вітринах кав’ярень ...