fbpx
Ірпінь, Україна

Голова КОДА виступає за відповідальне будівництво на Київщині

Четвер, 28 листопада 2019 | 15:10

Про це очільник області Олексій Чернишов заявив, відкриваючи V Eastern Europe Real Estate Forum, що відбувся у вівторок, 26 листопада, у Києві.

Голова Київської обласної державної адміністрації відзначив, що скандальні й незаконні забудови є одним із проблемних питань регіону.

«Наша задача — навести лад та повернути довіру з боку інвесторів. У всьому світі будівельна галузь — це потужний локомотив розвитку економіки. Моя мета — зробити Київщину сучасною, комфортною та конкурентоспроможною. І головне — відкритою для інвестицій», — підкреслив Олексій Чернишов.

Керівник КОДА запевнив, що виступає за цивілізоване та відповідальне будівництво, яке має відбуватися в межах реалізації стратегічного плану розвитку територій.

«Реформа децентралізації якраз і передбачає персональну відповідальність забудовників та дозвільних органів перед громадами», — зазначив Олексій Чернишов.

Голова Київської облдержадміністрації вкотре наголосив, що Київ та область — єдина столична агломерація і має вирішувати проблеми спільно.

Четвер, 12 Грудня 2019
11:23

У Коцюбинському ЦНАПі працюватиме представник Пенсійного фонду

У Коцюбинському  в  селищному Центрі надання адміністративних послуг з 9:00 до 16:00 (щочетверга) працюватиме представник Пенсійного фонду. ...

П’ятниця, 20 Березня 2020
8:35

В Чернівцях зафіксовано 5 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Про це повідомляє  МОЗ. Ввечері 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я ...

Понеділок, 22 Липня 2019
18:15

Партія “Слуга народу” отримує майже 250 місць у Верховній Раді

Керівник партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що формування коаліції у Верховній Раді буде залежати від того, які будуть кінцеві ...

П’ятниця, 07 Лютого 2020
10:05

До Ірпеня завітала делегація з Німеччини

До Ірпеня завітали мери невеликих містечок Німеччини. В Україну вони приїхали аби вивчити досвід міжнародного партнерства між містами. Як один ...