fbpx
Ірпінь, Україна

Голова КОДА виступає за відповідальне будівництво на Київщині

Четвер, 28 листопада 2019 | 15:10

Про це очільник області Олексій Чернишов заявив, відкриваючи V Eastern Europe Real Estate Forum, що відбувся у вівторок, 26 листопада, у Києві.

Голова Київської обласної державної адміністрації відзначив, що скандальні й незаконні забудови є одним із проблемних питань регіону.

«Наша задача — навести лад та повернути довіру з боку інвесторів. У всьому світі будівельна галузь — це потужний локомотив розвитку економіки. Моя мета — зробити Київщину сучасною, комфортною та конкурентоспроможною. І головне — відкритою для інвестицій», — підкреслив Олексій Чернишов.

Керівник КОДА запевнив, що виступає за цивілізоване та відповідальне будівництво, яке має відбуватися в межах реалізації стратегічного плану розвитку територій.

«Реформа децентралізації якраз і передбачає персональну відповідальність забудовників та дозвільних органів перед громадами», — зазначив Олексій Чернишов.

Голова Київської облдержадміністрації вкотре наголосив, що Київ та область — єдина столична агломерація і має вирішувати проблеми спільно.

Вівторок, 23 Лютого 2021
11:43

Сесію Ірпінської міськради перенесли на 11 березня

Шосту сесію Ірпінської міської ради VІІІ скликання, яку раніше планували провести 25 лютого, пересено на 11 березня. Про це йдеться в ...

Неділя, 26 Квітня 2020
18:22

Одні прибирають, а інші забруднюють довкілля. Поліція оштрафувала чоловіків, які винкинули сміття біля річки

Мешканець Ірпеня Dima Chebanov "впіймав  на гарячому"  чоловіків, які викинули  будівельне  сміття. Чоловіки просто викинули  купу  мотлоху ...

Середа, 11 Березня 2020
12:23

У КОДА призначили нового тимчасового голову

Президент України Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя ...

Понеділок, 30 Березня 2020
21:08

Новий міністр фінансів – випускник податкового університету в Ірпені

Сьогодні на посаду Міністра фінансів України призначили Марченка Сергія, який  є випускником Університету ДФС України.  Про це  повідомляє  ...