fbpx
Ірпінь, Культура

Христюк закликає підтримати українське – новий флешмоб у мережі #Підтримуй_Українське

Вівторок, 28 Квітня 2020 | 11:24

Нещодавно  стартувала акція на підтримку  українських  виробників, які наразі опинилися  в  скрутному  становищі  через  карантин. Про це  повідомляє Дмитро Христюк  на своїй  сторінці у  Facebook. Долучайтесь  до флешмобу  #Підтримуй_Українське та підтримуйте  український  бізнес.

Українські виробники призупиняють та скорочують виробництво, люди залишились без роботи, а значить – без засобів для існування, бюджети всіх рівнів не наповнюються, а значить – суттєво скорочуються видатки на ремонти доріг, освіту, медицину, культуру, спорт, соціальний захист та інші галузі.

Саме малий і середній бізнес створює значну кількість робочих мість і є головним платником податків і наповнювачем місцевих бюджетів.

Українські виробники та українські бренди стали модними і конкурентними. Причому, не тільки в Україні.

Однак, наш середній і малий бізнес нині у дуже скрутному стані.
Сподіваюсь Кабінет міністрів України та все керівництво держави звернуть на це увагу та запропонують комплексну програму підтримки та антикризових дій.
А органи місцевого самоврядування, в межах своєї компетенції, запровадять комплекс заходів та пільгових стимулів для підтримки місцевих підприємців – платників податків.
Адже саме малий та середній бізнес є основою нашої економіки, як на загальнодержавному, так і місцевих рівнях.

Кожен з нас теж може долучитися до підтримки!

Через цей пост я закликаю кожного — ЗАМОВЛЯЙТЕ І КУПУЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!

Носіть одяг українських виробників, купуйте українські продукти та напої, замовляйте смачні страви з місцевих ресторанів, підтримуйте місцевих підприємців та виробників. Робіть класний, якісний і патріотичний вибір!

Допомагаємо малим! Підтримуємо Українське! –  пише  Христюк.

У Тернополі прийнято рішення про підтримку українського виробника ...

Вівторок, 13 Жовтня 2020
11:34

Максим Нельзін, кандидат від ЗЕ! команди закликав припинити агітацію у дворах через COVID-19

Про це  кандидат повідомив у  Facebook,  висловивши занепокоєння  епідемічною ситуацією в  країні. Шановні кандидати в депутати та кандидати ...

Понеділок, 22 Лютого 2021
10:32

На Київщині поліцейські повідомили про підозру зухвалим крадіям

Троє зловмисників вночі пропалювали вікна та проникали до приватних будинків людей. Чоловіки навіть не звертали увагу на те, чи є господарі ...

Субота, 03 Жовтня 2020
18:23

Максим Нельзін:  лише  з   підтримкою   Президента ми  можемо  зробити Ірпінь комфортним  для  життя 

Передвиборча агітація набирає обертів і більшість кандидатів в очільники Ірпінської ОТГ уже представили програму своєї політичної діяльності. ...

Понеділок, 19 Серпня 2019
15:27

Коли святкуватимуть День Ірпеня у цьому році?

Цьогоріч  День Ірпеня  святкуватимуть  21  та 22  вересня. Гуляння  пройде   у  стилі  «Folk Irpin». Також на святкування  запросять  ...