fbpx
Ірпінь, Культура

Христюк закликає підтримати українське – новий флешмоб у мережі #Підтримуй_Українське

Вівторок, 28 Квітня 2020 | 11:24

Нещодавно  стартувала акція на підтримку  українських  виробників, які наразі опинилися  в  скрутному  становищі  через  карантин. Про це  повідомляє Дмитро Христюк  на своїй  сторінці у  Facebook. Долучайтесь  до флешмобу  #Підтримуй_Українське та підтримуйте  український  бізнес.

Українські виробники призупиняють та скорочують виробництво, люди залишились без роботи, а значить – без засобів для існування, бюджети всіх рівнів не наповнюються, а значить – суттєво скорочуються видатки на ремонти доріг, освіту, медицину, культуру, спорт, соціальний захист та інші галузі.

Саме малий і середній бізнес створює значну кількість робочих мість і є головним платником податків і наповнювачем місцевих бюджетів.

Українські виробники та українські бренди стали модними і конкурентними. Причому, не тільки в Україні.

Однак, наш середній і малий бізнес нині у дуже скрутному стані.
Сподіваюсь Кабінет міністрів України та все керівництво держави звернуть на це увагу та запропонують комплексну програму підтримки та антикризових дій.
А органи місцевого самоврядування, в межах своєї компетенції, запровадять комплекс заходів та пільгових стимулів для підтримки місцевих підприємців – платників податків.
Адже саме малий та середній бізнес є основою нашої економіки, як на загальнодержавному, так і місцевих рівнях.

Кожен з нас теж може долучитися до підтримки!

Через цей пост я закликаю кожного — ЗАМОВЛЯЙТЕ І КУПУЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!

Носіть одяг українських виробників, купуйте українські продукти та напої, замовляйте смачні страви з місцевих ресторанів, підтримуйте місцевих підприємців та виробників. Робіть класний, якісний і патріотичний вибір!

Допомагаємо малим! Підтримуємо Українське! –  пише  Христюк.

У Тернополі прийнято рішення про підтримку українського виробника ...

Вівторок, 12 Січня 2021
15:08

В Ірпені працюватимуть пункти здачі ялинок

З 14 січня до 1 лютого в Ірпені працюватимуть пункти прийому новорічних ялинок. Про це повідомляє КП «Управління благоустрою міста». Пункти ...

Середа, 30 Грудня 2020
12:20

За добу на Київщині – 622 випадки коронавірусної хвороби

За добу на Київщині – 622 випадки коронавірусної хвороби та 1644 одужання. За останню добу коронавірусну хворобу виявили в 622 жителів ...

Понеділок, 01 Лютого 2021
11:12

Де в Ірпені вимкнуть світло?

Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» оприлюднила графік планових відключень електропостачання на території Ірпінської громади на ...

Четвер, 10 Грудня 2020
10:39

Школа №17 взяла участь в екоініціативі «Zero Waste School»

  Ірпінська загальноосвітня школа №17 взяла участь в екоініціативі «Zero Waste School» і стала однією з 25 шкіл з усієї України, які ...