fbpx
Ірпінь, Культура

Христюк закликає підтримати українське – новий флешмоб у мережі #Підтримуй_Українське

Вівторок, 28 Квітня 2020 | 11:24

Нещодавно  стартувала акція на підтримку  українських  виробників, які наразі опинилися  в  скрутному  становищі  через  карантин. Про це  повідомляє Дмитро Христюк  на своїй  сторінці у  Facebook. Долучайтесь  до флешмобу  #Підтримуй_Українське та підтримуйте  український  бізнес.

Українські виробники призупиняють та скорочують виробництво, люди залишились без роботи, а значить – без засобів для існування, бюджети всіх рівнів не наповнюються, а значить – суттєво скорочуються видатки на ремонти доріг, освіту, медицину, культуру, спорт, соціальний захист та інші галузі.

Саме малий і середній бізнес створює значну кількість робочих мість і є головним платником податків і наповнювачем місцевих бюджетів.

Українські виробники та українські бренди стали модними і конкурентними. Причому, не тільки в Україні.

Однак, наш середній і малий бізнес нині у дуже скрутному стані.
Сподіваюсь Кабінет міністрів України та все керівництво держави звернуть на це увагу та запропонують комплексну програму підтримки та антикризових дій.
А органи місцевого самоврядування, в межах своєї компетенції, запровадять комплекс заходів та пільгових стимулів для підтримки місцевих підприємців – платників податків.
Адже саме малий та середній бізнес є основою нашої економіки, як на загальнодержавному, так і місцевих рівнях.

Кожен з нас теж може долучитися до підтримки!

Через цей пост я закликаю кожного — ЗАМОВЛЯЙТЕ І КУПУЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!

Носіть одяг українських виробників, купуйте українські продукти та напої, замовляйте смачні страви з місцевих ресторанів, підтримуйте місцевих підприємців та виробників. Робіть класний, якісний і патріотичний вибір!

Допомагаємо малим! Підтримуємо Українське! –  пише  Христюк.

У Тернополі прийнято рішення про підтримку українського виробника ...

Середа, 16 Вересня 2020
13:44

Фракція “Слуга народу” визначилася з кандидатом на посаду голови Ірпінської ОТГ

Сьогодні,  16  вересня,    відбулося  засідання  партії "Слуга  району"  щодо проведення місцевих  виборів на Київщині. Зокрема, був  ...

Понеділок, 07 Вересня 2020
14:34

В Ірпені одну з шкіл відправили на дистанційне навчання

Про це повідомляє  Управління освіти і науки Ірпінської міської ради  на своїй сторінці у соцмережах. ...перші дні навчання показали, що не ...

Неділя, 25 Жовтня 2020
20:35

Граната на виборчій дільниці в Ірпені

Перебуваючи на чергуванні на території виборчої дільниці в місті Ірпені по вулиці Северинівській правоохоронці помітили підозрілих двох ...

П’ятниця, 21 Лютого 2020
14:46

Ірпінці просять встановити “лежачі поліцейські” на Університетській

20 лютого  на  сайті Єдиної системи електронних  петицій  з'явилася петиція з  проханням  встановити  засоби  підвищення  безпеки  на вул. ...