fbpx
Ірпінь, Особистості, Слайдер, Україна

Ігор Колтунов: Я – політична смерть Карплюка.

Середа, 07 Жовтня 2020 | 18:42

Передвиборча гонка  в розпалі  і  кожен  хоче  урвати  собі  місце  у владі,  але  в таких  містах як Ірпінь новим  політичним  силам  важко на  щось  претендувати,  адже  містом з-за  куліс  керують представники псевдоеліти  –  місцеві  царьки,  які  вважають, що Ірпінь став  їх  власністю.   Неординарним  та  зухвалим  підходом до  викриття всіх   “скелетів у  шафах” місцевої   псевдоеліти  характеризується  журналіст каналу 1+1,  кандидат в  депутати  обласної ради  Київщини Ігор Колтунов. Чому журналіст з плюсів йде у обласну раду Київщини та як бачить свою подальшу боротьбу, в нашій ексклюзивній бесіді.

 – Ігоре, розкажіть про себе,  свої  цілі та чому  Ви  пішли у політику?

Я амбіційна та структурна людина, яка має досить егоїстичний план. Ось в чому він полягає: я хочу збудувати довгу та якісну політичну кар’єру, хочу аби мене поважали люди і тисли руку при зустрічі. Розмінюватись на договорняки з місцевими царьками  я не буду. Мій план в тому, аби знести всі стереотипи про те, що у владу йдуть тільки покидьки аби накрасти.

 – Вас  добре  знають в  Ірпені  під так званим  псевдонімом “Політична   смерть  Карплюка”,  чому  саме так? 

 Я випустив з десяток матеріалів на телеканалі 1+1, які стосувались проблем Ірпеня. І не було жодної зустрічі з громадою, де б люди з жахом не розповідали про діяльність місцевої влади Карплюка- Маркушина. Під час однієї з наших перших зустрічей з ексмером, мені стала  зрозуміла його концепція, цінності та методики, якими він втримує владу протягом останніх років. Вдумайтесь, займаючи фіктивну громадську посаду, він продовжує займати мерський кабінет в міськраді, керує маріонеточним міньйоном Літвіновим, який в якості декоративної вази натужно зображає з себе виконуючого обовязки мера. Знаходячись під кримінальним слідством він ставить свого аватара Маркушина на кандидата в мери, знімаючи з себе відповідальність за пограбунок міста та чорні схеми.

Людина, яка за  першої  нагоди тікала з-за кордон, яка мала 67 квартир, продовжує сидіти на потоках. Під час нашої зустрічі з ним влітку, він зрозумів, що за нього взялися міцно та не збираються відпускати.

Єдина його відповідь на мої фактичні запитання: «Іди в дупу». Це – рівень його політичної культури.

Я є позасистемною людиною, яка з жахом дізналась, що в Ірпені продовжують спалювати машини політичним опонентам влади, а бізнес-конкуренти випадково випадають з вікон. Опозиції палять хати та майно.  Я тут тому, що я не боюся, маю за собою досвід та силу команди Президента. Мене не залякати, саме тому я є його політичною смертю.

 – Чи не буде Ваша телевізійна кар’єра заважати вашому депутатству?

 На телебаченні я 14 років. Був журналістом, редактором, телеведучим. Маю дві нагороди національної премії «Честь Професії» за журналістські розслідування в сфері захисту прав людини. Був військовим кореспондентом під час АТО, у найважчі часи Ілловайської трагедії. Маю досвід стажування в Нью-Йорку та Вашингтоні. 10 років є головою громадської організації. 5 років працюю парламентським журналістом у Верховній Раді. Ці навички та зв’язки, як ніколи потрібні у боротьбі з корупційними схемами.

 – Вам не здається, що Ви занадто жорстко спілкуєтесь з опонентами? Так було з Порошенко, Барною, Савченко, а тепер ще у цьому списку і Карплюк.

 Здається. Планую продовжувати. Тому нехай готуються.

 – Як Ви потрапили у першу десятку до Київської обласної ради?

– 1.5 роки тому коли Володимир Зеленський підтримав мене флеш-мобом, після того, як Олег Барна напав на мене в кулуарах Верховної Ради, я повірив у нього як політика та після довгих роздумів таки вирішив стати частиною президентської команди.

А Олександра Дубінського, який сьогодні є головою Київського  обласного штабу, я  знаю 7 років, з часів коли прийшов на програму «Гроші» телеканалу 1+1. Знаю його як безбашенного, сміливого журналіста, а згодом і політика. Коли мені місяць тому запропонували місце у списку, прийняв для себе непросте рішення.

 – Чи готовий Ви нести політичну відповідальність,за скандали, що постійно виникають у партії «Слуга Народу»?

 Я не знаю жодної політичної сили, яка б не мала зашкварів. Я далекий від думки про святість всіх без винятку членів політичної сили «Слуга Народу». Святих в партіях ніколи не було  і навряд чи буде. Це завжди складна внутрішньополітична війна і ті скандали, які виникають час від часу, характерна ознака того, що ця політична сила жива, дієва, має багато розбіжностей, але й досі, попри півтора роки важкої роботи, продовжує бути лідером серед людей.

Враховуючи те, що «Слуга Народу» є найвпливовішою партією України, в ній є люди з цілком протилежними поглядами, тому зафіксую свою персональну позицію: Крим має повернутись Україні, РФ – агресор, Ірпінь знаходиться під окупацією Карплюка і Ко.

 –  Які гарантії того, що ви, ставши депутатом не забудете про Ірпінь, як це зробив кандидат у нардепи минулого року від «Слуги»  – Горобець.

Мені соромно за нардепа Горобця. Те, що я знаю про нього, про ту бездіяльність, яку він проявив після того, як громада Ірпеня обрала його до парламенту. Я особисто поставив свій підпис під відкликанням його з Верховної Ради. Він зганьбив партію та не має більше права представляти Ірпінь та його громаду. Ми маємо сміливість визнавати свої помилки, вирішувати їх та іти далі.

Чи не забуду я про Ірпінь?  Я не збираюсь зупинятись на обласній раді, та планую через 4 роки балотуватись від Ірпеня, Бучанського району до Верховної Ради. Повторюся, мої плани амбітні та довготривалі. Я налаштований на якісну роботу. Маю чіткий план дій. Цей план підтримує призидентська верхівка. Тому успішність моєї політичної кар’єри, напряму залежить від успішності Ірпеня і Бучанського району.

 – У своїй промові в Ірпені зі сцени Ви сказали, що ті, хто не виконає обіцянок перед народом, мають отримати в пику. Спитаю так, чи не побачу я вас найближчим часом з синяками?

 Скажу чесно –  сам по собі ніколи не був задоволений жодною з партій  і далекий від думки, що через рік, раптово настане рай. Я щотижня зустрічатимусь з громадою. Я не фокусник та не чаклун. Але ви можете бути впевнені, що все, що буде в моїх силах, буде зроблено задля моєї громади.

 – Навіщо Вам, з успішною кар’єрою журналіста, йти у політику?

 Я щодня стикався з несправедливістю, боровся з нею силами журналістського впливу. Проте я чітко розумію, що по-справжньому в цій країні допомогти можуть люди, які мають справжню, дієву владу. Я хочу допомагати людям, не тому, що я комусь щось винен, а через те, що моя внутрішня енергія просто не дозволить мені нічого не робити. Я відчуваю силу, яка штовхає мене вперед. Тому відсиджуватись в кабінеті я не буду.

 -Просте питання: що зробите для людей?

Кінець стихійному будівництву. Забудовникам: збудував висотку – збудуй школу, садок або парковку. Договорняки з Карплюками більше не прокатять.

Зручний шлях додому та на роботу для всіх. На потужностях залізниці, за програмою президента, «електричне таксі» за маршрутом Ірпінь – Київ.

Безпечна велодоріжка до столиці. Ірпінь більше не Венеція. Заміна та ремонт ливнівок.

Соціальний транспорт для ветеранів АТО та людей похилого віку.

Заборона на вирубку вікових сосен.

 – Чи змінилось ваше життя після початку передвиборчих перегонів?

Сьогодні, як завжди, прокинувся о шостій ранку, швидко вдягнувся, не встиг поснідати. І тільки вийшовши на вулицю, згадав, що сьогодні у мене вихідний,  і перша зустріч тільки о другій дня. Повернувся, видихнув і випив запашної кави.

Найспокійніший спогад за останні 5 місяців.

П’ятниця, 06 Вересня 2019
17:26

В ІРПЕНІ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «КИЇВОБЛГАЗ»

В Ірпені відкрили центр обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз». Офіс обслуговуватиме близько 80 тис. споживачів природного газу. Це, зокрема, ...

П’ятниця, 06 Березня 2020
19:52

На вул. Озерна в Ірпені горить автівка (відео)

Про це  повідомляють місцеві мешканці у соцмережах.  Пожежники  уже виїхали на місце пригоди.  Інформація  про постраждалих уточнюється. ...

П’ятниця, 13 Березня 2020
17:57

Планові відключення світла в Приірпінні

На наступному тижні компанія «Київобленерго» планує низку відключень електропостачання у зв’язку з чплановими ремонтними роботами. ...

Середа, 21 Жовтня 2020
11:47

Відкритий оновлений медичний центр УДФСУ

Першочергово медичний центр був створений для курсантів які навчаються в Університеті державної фіскальної служби України, але в зв’язку із ...