fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Новини

Ірпінь залишається в “помаранчевій зоні”

Понеділок, 19 Жовтня 2020 | 11:38

Протягом тижня в Ірпінському регіоні продовжуватиме діяти «помаранчевий» карантинний рівень. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також у «помаранчевій зоні» залишаються села Михайлівка-Рубежівка й Забуччя (Києво-Святошинський район), які приєднуються до Ірпінської територіальної громади, та місто Київ.

У селах Козинці й Діброва (Бородянський район), що теж об’єднуються з Ірпенем, а також у сусідній Бучі зберігається «жовтий» епідемічний рівень.

Новий розподіл вступив у силу в понеділок, 19 жовтня.

Нагадуємо, що «зелена зона» – завантаженість ліжок у лікарні 5%. Обмеження: передування у громадських будівлях в масках або респіраторах обов’язкове, проведення масових заходів(на одну людину п’ять квадратних метрів), кінотеатри заповнені на 50%, перевезення пасажирів в автобусах тільки на сидячих місцях.

«Жовта зона» – завантаженість ліжок від 5% до 50%. Обмеження: ідентичні зеленій зоні + людям похилого віку заборонено відвідувати установи соціального захисту (крім деяких випадків).

«Помаранчева зона» – зона Ірпеня, завантаження ліжок понад 50%. Обмеження : хостели та туристичні бази зачинені, розважальні заклади та ресторани зачинені у нічний час. Спортзали, фітнес-центри, заклади культури мають обмежити свою діяльність. Масові заходи – на 1 людину 20 квадратних метрів, та не більше 100 людей + обмеження жовтої і зеленої зон.

«Червона зона» – завантаженість ліжок більше ніж на 75%. Обмеження: робота громадського транспорту заборонена, відвідання закладів освіти обмежене, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів заборонене + обмеження зеленої, жовтої та помаранчевих зон.

У тому разі, якщо Ви виявили симптоми коронавірусу у себе, рідних чи знайомих ( сухий кашель, втома, температура, біль в горлі, діарея, втрата смакових рецепторів, головна біль, важко дихати, біль в грудях) варто звернутися до сімейного лікаря по телефону та дізнатися розвиток подальших дій, ні в якому разі не можна затягувати, адже це може спричинити тяжкі наслідки.

Понеділок, 27 Квітня 2020
16:36

В Ірпені відбудеться чергове прибирання лісу. Запрошуємо бажаючих!

Про це  повідомляє  Людмила Першин   та  запрошує   долучитись  до прибирання міста. В четвер 30 квітня відбудеться суботник для прибирання ...

Вівторок, 01 Жовтня 2019
14:23

Депутати  знайшли  спосіб   зробити  ліки  дешевшими

Ліки в  країні можуть  суттєво  подешевшати ліки  за рахунок  усунення монополії   у фармацевтичній  сфері  та паралельного  імпорту  ...

Субота, 02 Січня 2021
12:46

Статистика захворювань на COVID-19

​​5 038 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 2 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 182 дитини та 131 ...

Вівторок, 14 Квітня 2020
12:50

Радіаційний фон на території Київщини та Києва не перевищує норми

З 3 квітня у зоні відчуження ЧАЕС триває пожежа. З 3 квітня і станом на сьогодні радіаційний фон на території Київської, Житомирської ...