fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Новини

Ірпінь залишається в “помаранчевій зоні”

Понеділок, 19 Жовтня 2020 | 11:38

Протягом тижня в Ірпінському регіоні продовжуватиме діяти «помаранчевий» карантинний рівень. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також у «помаранчевій зоні» залишаються села Михайлівка-Рубежівка й Забуччя (Києво-Святошинський район), які приєднуються до Ірпінської територіальної громади, та місто Київ.

У селах Козинці й Діброва (Бородянський район), що теж об’єднуються з Ірпенем, а також у сусідній Бучі зберігається «жовтий» епідемічний рівень.

Новий розподіл вступив у силу в понеділок, 19 жовтня.

Нагадуємо, що «зелена зона» – завантаженість ліжок у лікарні 5%. Обмеження: передування у громадських будівлях в масках або респіраторах обов’язкове, проведення масових заходів(на одну людину п’ять квадратних метрів), кінотеатри заповнені на 50%, перевезення пасажирів в автобусах тільки на сидячих місцях.

«Жовта зона» – завантаженість ліжок від 5% до 50%. Обмеження: ідентичні зеленій зоні + людям похилого віку заборонено відвідувати установи соціального захисту (крім деяких випадків).

«Помаранчева зона» – зона Ірпеня, завантаження ліжок понад 50%. Обмеження : хостели та туристичні бази зачинені, розважальні заклади та ресторани зачинені у нічний час. Спортзали, фітнес-центри, заклади культури мають обмежити свою діяльність. Масові заходи – на 1 людину 20 квадратних метрів, та не більше 100 людей + обмеження жовтої і зеленої зон.

«Червона зона» – завантаженість ліжок більше ніж на 75%. Обмеження: робота громадського транспорту заборонена, відвідання закладів освіти обмежене, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів заборонене + обмеження зеленої, жовтої та помаранчевих зон.

У тому разі, якщо Ви виявили симптоми коронавірусу у себе, рідних чи знайомих ( сухий кашель, втома, температура, біль в горлі, діарея, втрата смакових рецепторів, головна біль, важко дихати, біль в грудях) варто звернутися до сімейного лікаря по телефону та дізнатися розвиток подальших дій, ні в якому разі не можна затягувати, адже це може спричинити тяжкі наслідки.

Вівторок, 17 листопада 2020
13:25

Степанов наголошує на важливості карантину

Україну чекає до 30 тисяч заражень коронавірусів в день, якщо скасувати карантин - Степанов. "Якщо скасувати всі протиепідемічні заходи, то ...

Вівторок, 19 Жовтня 2021
15:02

Ірпінський соцстрах проводить зустрічі з організаціями та підприємствами щодо роботи з е-лікарняними

Фахівці Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проводять зустрічі з ...

Вівторок, 05 Січня 2021
11:39

​​Як COVID-19 вплинув на нашу мову

Під час пандемії коронавірусу слова «корона», «коронований» набули інших значень. Крім цього, з’явилися зовсім нові терміни. Зокрема, ...

П’ятниця, 26 Лютого 2021
12:52

За добу на Київщині – 548 випадків COVID-19, померло 9 хворих

​​За інформацією Київської облдержадміністрації, протягом останньої доби COVID-19 діагностували в 548 жителів області (зокрема, в 33 дітей), ...