fbpx
Ірпінь, Новини

Ірпінчанка Олеся Василець бере участь в національному проекті «Нові лідери»

Середа, 29 Травня 2019 | 9:40

Олеся Василець розробила бізнес-план проекту «Кришталь». Його головна ідея – організувати загальнонаціональні курси з перекваліфікації найманих працівників на мікропідприємців, підприємців малого бізнесу та самозайнятих людей.

«Я хочу допомогти громадянам України не втратити роботу до 2030 року, оскільки більшість професій, близько тисячі, опиняються в зоні ризику, адже їх заміняють машини, автоматизоване виробництво і люди залишаються без роботи», – зауважує Олеся Василець.

Ірпінці знають Олесю як засновницю школи східних танців «Гюрем». У 2014  дівчина з родиною переїхала до Ірпеня з Луганська. За цей час вона здобула дві вищі освіти – журналістську та економічну. А ще їй вдалося заснувати свій бізнес-холдинг. Зараз її мета – допомогти навчитися заробляти іншим.

«Моя ініціатива має виграти у проекті «Нові лідери», оскільки це вона будує нову економіку України з людьми, які отримують друге дихання, нові знання і зможуть бути корисними не тільки собі і своїй родині, а й державі», – додає Олеся.

Ірпінь уже має досвід участі у проекті «Нові лідери». Минулого року лідером всенародного голосування стала секретар Ірпінської міськради Анастасія Попсуй. Але почавши виконувати обов’язки міського голови, залишила проект.

Підтримати цьогорічну представницю Ірпеня можна було на сайті «Нові лідери». Голосування тривало до 23 травня. Наразі чекаємо на результати голосування.

 

П’ятниця, 25 Грудня 2020
12:41

МОЗ очікує спалах коронавіруса

Міністерство охорони здоров'я України очікує зростання захворюваності Covid-19 в зв'язку з новорічними святами. "Відкриття ялинок, яка ...

Понеділок, 03 Серпня 2020
9:44

В Ірпені 16 вулиць залишаться без світла. Де чекати відключень?

ПрАТ «Київобленерго» опублікувало графік відключень електропостачання в Ірпені на цей тиждень. Світла не буде у зв'язку з ремонтними роботами. ...

Вівторок, 17 листопада 2020
13:53

Екскандидата в мери Ірпеня Ярослава Куца звинувачують у шахрайстві

Фірма «ПІАР-ЛАЙН» подала до поліції заяву про вчинення колишнім претендентом на посаду Ірпінського міського голови Ярославом Куцом ...

Понеділок, 23 листопада 2020
12:04

В Ірпені автомобіль збив жінку

В Ірпені на вулиці Соборній автомобіль збив жінку, поруч (декілька метрів) від пішохідного переходу. Авто знаходиться на місці ДТП із ...