fbpx
Ірпінь, Новини

Ірпінчанка Олеся Василець бере участь в національному проекті «Нові лідери»

Середа, 29 Травня 2019 | 9:40

Олеся Василець розробила бізнес-план проекту «Кришталь». Його головна ідея – організувати загальнонаціональні курси з перекваліфікації найманих працівників на мікропідприємців, підприємців малого бізнесу та самозайнятих людей.

«Я хочу допомогти громадянам України не втратити роботу до 2030 року, оскільки більшість професій, близько тисячі, опиняються в зоні ризику, адже їх заміняють машини, автоматизоване виробництво і люди залишаються без роботи», – зауважує Олеся Василець.

Ірпінці знають Олесю як засновницю школи східних танців «Гюрем». У 2014  дівчина з родиною переїхала до Ірпеня з Луганська. За цей час вона здобула дві вищі освіти – журналістську та економічну. А ще їй вдалося заснувати свій бізнес-холдинг. Зараз її мета – допомогти навчитися заробляти іншим.

«Моя ініціатива має виграти у проекті «Нові лідери», оскільки це вона будує нову економіку України з людьми, які отримують друге дихання, нові знання і зможуть бути корисними не тільки собі і своїй родині, а й державі», – додає Олеся.

Ірпінь уже має досвід участі у проекті «Нові лідери». Минулого року лідером всенародного голосування стала секретар Ірпінської міськради Анастасія Попсуй. Але почавши виконувати обов’язки міського голови, залишила проект.

Підтримати цьогорічну представницю Ірпеня можна було на сайті «Нові лідери». Голосування тривало до 23 травня. Наразі чекаємо на результати голосування.

 

Субота, 14 Березня 2020
21:09

Жахлива аварія в Ірпені(відео з місця пригоди)

На трасі, поблизу Водоканалу сталася дорожньо-транспортна пригода з декількох автомобілів. Встановлено, що 14.03.2020 р., близько 15:30 ...

Понеділок, 30 листопада 2020
13:33

Завтра відбудеться третя позачергова сесія в Ірпінській міській раді

У вівторок, 1 грудня 2020 року, о 09:00 відбудеться третя позачергова сесія Ірпінської міської ради VIІІ скликання. Відповідно до рішення ...

Понеділок, 21 Грудня 2020
10:40

Де в Ірпені вимкнуть світло?

Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» повідомила про заплановані на найближчий тиждень відключення електропостачання в ...

Середа, 28 Жовтня 2020
13:28

Дистанційне навчання в школах Бучі

Декілька шкіл в Бучі будуть навчатись дистанційно в зв'язку з невтішною статистикою захворівших. Бучанська школа № 4 з 28 жовтня по 6 ...