fbpx
Ірпінь, Новини

Ірпінчанка Олеся Василець бере участь в національному проекті «Нові лідери»

Середа, 29 Травня 2019 | 9:40

Олеся Василець розробила бізнес-план проекту «Кришталь». Його головна ідея – організувати загальнонаціональні курси з перекваліфікації найманих працівників на мікропідприємців, підприємців малого бізнесу та самозайнятих людей.

«Я хочу допомогти громадянам України не втратити роботу до 2030 року, оскільки більшість професій, близько тисячі, опиняються в зоні ризику, адже їх заміняють машини, автоматизоване виробництво і люди залишаються без роботи», – зауважує Олеся Василець.

Ірпінці знають Олесю як засновницю школи східних танців «Гюрем». У 2014  дівчина з родиною переїхала до Ірпеня з Луганська. За цей час вона здобула дві вищі освіти – журналістську та економічну. А ще їй вдалося заснувати свій бізнес-холдинг. Зараз її мета – допомогти навчитися заробляти іншим.

«Моя ініціатива має виграти у проекті «Нові лідери», оскільки це вона будує нову економіку України з людьми, які отримують друге дихання, нові знання і зможуть бути корисними не тільки собі і своїй родині, а й державі», – додає Олеся.

Ірпінь уже має досвід участі у проекті «Нові лідери». Минулого року лідером всенародного голосування стала секретар Ірпінської міськради Анастасія Попсуй. Але почавши виконувати обов’язки міського голови, залишила проект.

Підтримати цьогорічну представницю Ірпеня можна було на сайті «Нові лідери». Голосування тривало до 23 травня. Наразі чекаємо на результати голосування.

 

Вівторок, 03 листопада 2020
15:52

Відтепер можна змінювати по батькові

Верховна Рада України підтримала законопроект, який дозволяє фізичним особам змінювати по батькові. Сьогодні законодавство відносно вільно ...

Середа, 28 Жовтня 2020
13:01

Відбудеться перерахунок бюлетенів у 17-й школі

Сьогодні Ірпінська територіальна виборча комісія має встановити результати голосування на дільниці №321434, розташованій в 17-й школі. Ця ...

Вівторок, 02 Липня 2019
16:48

Запущено зручний онлайн-форум «Безпечна Київщина»

Новий підхід у роботі поліції Київської області. Запущено зручний онлайн-форум «Безпечна #Київщина» З метою покращення стану оперативного ...

Понеділок, 16 листопада 2020
11:02

Очільник МОЗ Максим Степанов захворів на COVID-19

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов отримав позитивний тест на COVID-19 і знаходиться на самоізоляції вдома. Очільник МОЗ продовжить ...