fbpx
Ірпінь, Новини

Ірпінчанка Олеся Василець бере участь в національному проекті «Нові лідери»

Середа, 29 Травня 2019 | 9:40

Олеся Василець розробила бізнес-план проекту «Кришталь». Його головна ідея – організувати загальнонаціональні курси з перекваліфікації найманих працівників на мікропідприємців, підприємців малого бізнесу та самозайнятих людей.

«Я хочу допомогти громадянам України не втратити роботу до 2030 року, оскільки більшість професій, близько тисячі, опиняються в зоні ризику, адже їх заміняють машини, автоматизоване виробництво і люди залишаються без роботи», – зауважує Олеся Василець.

Ірпінці знають Олесю як засновницю школи східних танців «Гюрем». У 2014  дівчина з родиною переїхала до Ірпеня з Луганська. За цей час вона здобула дві вищі освіти – журналістську та економічну. А ще їй вдалося заснувати свій бізнес-холдинг. Зараз її мета – допомогти навчитися заробляти іншим.

«Моя ініціатива має виграти у проекті «Нові лідери», оскільки це вона будує нову економіку України з людьми, які отримують друге дихання, нові знання і зможуть бути корисними не тільки собі і своїй родині, а й державі», – додає Олеся.

Ірпінь уже має досвід участі у проекті «Нові лідери». Минулого року лідером всенародного голосування стала секретар Ірпінської міськради Анастасія Попсуй. Але почавши виконувати обов’язки міського голови, залишила проект.

Підтримати цьогорічну представницю Ірпеня можна було на сайті «Нові лідери». Голосування тривало до 23 травня. Наразі чекаємо на результати голосування.

 

Понеділок, 03 Серпня 2020
13:21

В Ірпені стартує зоозахисна акція «Мій кіт, мій пес»

Керівниця Служби захисту та лікування тварин (відділу ірпінського комунального підприємства «Управління благоустрою міста») Євгенія Мельник ...

Четвер, 05 Вересня 2019
15:37

Підсумки виїзного прийому керівника поліції Київщини Андрія Нєбитова до м. Ірпінь

Після виїзного прийому 23 серпня до м. Ірпінь, очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов дав доручення відповідним службам, керівникам ...

Понеділок, 21 Жовтня 2019
15:30

Проведи вихідні на Music&BBQ Fest.

Уже  запланували як  проведете  вихідні 26-27 жовтня? Є  чудова ідея відвідати музичний марафон, який відбудеться на Ірпінській набережній у ...

Вівторок, 05 Травня 2020
9:53

В Ірпені запрацював ринок

Покупців на ринок пускатимуть виключно в масках або респіраторах. Вхід лише один,  на вході міряють температуру Продавців мало, лише ...