fbpx
Ірпінь, Слайдер

Ірпінці наполягають на закритті КП “Муніципальна варта”

Середа, 04 Березня 2020 | 19:10

На сайті Єдиної  системи електронних  петицій  з’явилося  звернення мешканців Ірпеня з  проханням припинити  діяльність підприємства  КП “Муніципальна  варта” Ірпінської  міської ради.  Наразі петиція  звбрала  272  голоси  із  300   необхідних.

“У зв’язку з витратами дуже великих коштів на муніципальну варту Ірпеня, а саме 12 мільйонів гривень, прошу припинити діяльність КП”Муніципальна варта”. За дотримання порядку в місті відповідає поліція, я варта виконує лише допоміжну роль.
Я вважаю, що 12 мільйонів варто направити на розвиток дійсно важливих напрямків, таких як медицина і освіта, адже саме в цих сферах катастрофічно не вистачає фінансування Прошу підтримати дану петицію і направити кошти на утримання муніципальної варти на реально важливі речі” – пише  Ірина  Ревницька,  авторка петиції.

“Ірпінський вісник”   проводив  опитування серед читачів,  в  якому  більшість  підтримала закриття  даного підприємства,  вважаючи його неефективним.

Зараз   у  соціальних  мережах  свідомі мешканці  Ірпеня закликають проголосувати за петицію  ТУТ та направити кошти на  більш  важливі  для міста речі, закривши мунварту.

 

 

 

 

 

 

Вівторок, 28 Квітня 2020
9:49

Дбаємо про довкілля! На Приірпінні відкрилися пункти переробки вторсировини

На Приірпінні  запрацювали пункти прийому  вторсировини. Що приймають? Макулатуру: картон; архів (книжки, зошити, журнали, брошури); ...

П’ятниця, 20 Грудня 2019
10:27

Якою буде погода на Новий рік в Ірпені?

Не  зважаючи  на те,  що на те,  що  за календарем  зима,  погода продовжує  нас  дивувати теплом. На новорічні свята всі чекають снігу та  ...

Понеділок, 19 Жовтня 2020
11:38

Ірпінь залишається в “помаранчевій зоні”

Протягом тижня в Ірпінському регіоні продовжуватиме діяти «помаранчевий» карантинний рівень. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань ...

Понеділок, 14 Вересня 2020
9:25

В Ірпені в пожежі загинула жінка (відео пожежі)

В приватному будинку в Ірпені на розі Варшавської і 10 лінії сталася пожежа, в наслідок чого загинула літня жінка. ...