fbpx
Ірпінь, Здоров'я, Слайдер

Ірпінська медична система поповнилась ще однією амбулаторією

Четвер, 25 Березня 2021 | 18:19
Ірпінська громада отримала у комунальну власність приміщення амбулаторії №5, на вулиці Білокур. Про це повідомив міський  голова Олександр Маркушин на своїй  сторінці у Facebook.
“Ми відкрили цей медзаклад у січні минулого року і на сьогодні він успішно працює, обслуговуючи 10 тисяч пацієнтів.
До моменту відкриття цієї амбулаторії, мешканцям того мікрорайону для отримання первинної меддопомоги доводилося добиратися в центр Ірпеня. А це було дуже незручно, особливо людям похилого віку та матусям з дітьми. Тому було прийнято рішення взяти в оренду приміщення (оскільки придбати на той час не було можливості) та оперативно облаштувати сучасну амбулаторію. Так і зробили.
Ми знайшли приміщення відповідної площі – понад 212 кв. м і домовилися з власником про те, що він за власні кошти зробить ремонт. Звертаю увагу, що ремонт для амбулаторії має свої особливості щодо комунікацій і коштує дорожче звичайного «офісного» ремонту.
Вартість оренди складала 55 650 грн в місяць. За рік місто та Центр первинної медико-санітарної допомоги виплатили власнику 667 800 грн. Звичайно, ми розуміли, що це не малі кошти, а орендувати приміщення роками для міста – невигідно. Тож ми провели перемовини із власником, і нам вдалося його переконати продати приміщення.
Була виставлена ринкова ціна (з врахуванням уже проведеного ремонту власником) – 5 498 570 грн. Ці кошти будуть окуплені за 8 років. А це означає, що в подальшому громада тільки заощаджуватиме та матиме у власності своє приміщення.
Всім, хто продукує «зраду», я нагадаю, як п’ять років тому Ірпінь одним з перших в Україні купив штучну ялинку. Тоді більшість «знатоків» розповідали про дороговизну цієї покупки. Але ялинка роками слугує громаді, давно себе окупила і приносить радість нашим мешканцям.
І ще одна приємна новина – на останній сесії ми виділили кошти на ремонт приміщення нової амбулаторії на вулиці Університетській (біля Центрального парку). Тож для мешканців того району вже зовсім скоро первинна медична допомога стане ще ближчою.”  – повідомляє Олескандр  Маркушин. 
Четвер, 15 Серпня 2019
10:32

Ірпінці скаржаться на викиди шкідливих речовин з нового заводу

Після відкриття  нового заводу по  переробці шин  мешканці  б'ють на сполох. Їдкий  дим   заполонив  частину Ірпеня і  забруднює  повітря,  ...

Вівторок, 29 Грудня 2020
10:21

Статистика захворювань на COVID-19

​​6 988 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 29 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 324 дитини та ...

Понеділок, 14 Вересня 2020
9:25

В Ірпені в пожежі загинула жінка (відео пожежі)

В приватному будинку в Ірпені на розі Варшавської і 10 лінії сталася пожежа, в наслідок чого загинула літня жінка. ...